Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokee78

    félisten

    válasz Stanislav84 #139338 üzenetére

    Gondolom már módosítani nem lehet.

    zodo
    Nekem így van és nem ugat.
    Mod csak az XWM van és az Aslainból a WN8 és dmg panel.

  • galervin93

    őstag

    válasz Stanislav84 #139338 üzenetére

    A Rudy inkább középtávon működik, ott az álca vagy kell, vagy nem, szerintem inkább utóbbi... Így inkább a javítás volna a javasolt szerintem. Persze ez függ a játékos stílusától, de a tank egyéb paraméterei (főként az ágyúé) okán inkább a közelebbi, mintsem a távolabbi harcot preferálja.

    ---

    Ha már Ruds, akkor 6-os medek, ha 6-os medek, akkor VK 30.01P: az elején nagyon nem tetszett és nagyon nem ment vele. Kipróbáltam a nagy ágyúval, mert a VK 30.02D-n (egy tierrel feljebb!) egészen jól teljesített. Itt viszont a rosszabb karakterisztika miatt nem igazán működik... A kisebb ágyú viszont egészen kellemes! Távolra is viszonylag pntos, tierjének megfelelő az átütése, cserébe alig sebez - de azt legalább gyorsan! Szóval szerintem ezzel érdemes használni. Páncélja, bár egy viszonylag alacsony szintű medről van szó, egészen használható! Megfelelően döntve tudatosan is használható, távolról pedig szinte bármi pattanthat (Skorpió G volt a legnagyobb, de akadt IS-3 is, a D25-T és társai pedig nem is egysze).
    Nekem a töltés- és célzásgyorsító mellett periszkóp volt fent, mert inkább közép és nagyobb távról operáltam vele. A végére egészen megkedveltem, és bár nem éreztem magam jónak vele, azért az 1000-es atlagot meglőttem vele, ami egy szinten van a többi hatos gépemmel. Mindezt azokénál jóval gyengébb legényekkel (itt hatodik érzékem + 75% körüli javítasom volt csak).
    Szóval összességében egy kellemes meglepetés volt a gép, nem kell free-xp-zni, ha esetleg valaki erre jár, csak össze kell barátkozni, onnantól egészen jó. Nem igazán tud csata eldöntő tényező lenni, inkább csak egy jó iparos, aki teszi a dolgát - se több, se kevesebb.

    Elnézést a szómenésért, de ha már egy embernek segítettem, megérte. :-)

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák