Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    válasz Chris0321 #54129 üzenetére

    Végre valaki aki kimondja és el is fogadja ezt a tényt. :R Hatalmas respect ezért. Bár itt a fórumban ezt Mindenki tudja. :K :C Bárcsak a játékosok is tudnák ezt... :U

    Én épp így jártam a minap egy csatában. Nem titkolom, a játékban sikerült megszereznem pár hete a Musashi-t mert nekem ez a hajó ami történelmileg és minden más esetben a szívem válaszottja. Nem is ez a lényeg. Adott egy map, jobb szélt kaptam. Középről átjött hozzánk a DD, így 2 spotolt, gondoltam milyen jó lesz. :D Amint ugye elkezdődött az érdemi rész, kezdtek felvillanni a hajók, abban a pillanatban, mint valami gomb-megnyomás, mindhárom DD elsüllyedt, és alig 1 perc múlva még 4 hajó. Alig lőttem 2 salvo-t, már fordultam is ki onnan, gyanítottam hogy ez ismét előre elrendezett csata. Mire sikerült szépen szögben elfordulni, gondoltam kite-ban még puffogtatok párat, ha már úgyis bukta az egész. Hiszen ezt is itt javasoltátok, hogy ha bukta, próbáljak minél többet kihozni belőle Erre jött amire keményem megorroltam, hogy mit keresek én ott, meg másik térképre akarok -e menni meg hasonló, pedig abszolút nem a térkép szélén voltam, jóval beljebb. Írtam nekik, hogy nem veszitek észre hogy az RNG szól közbe ebbe a csatába? Nem gyanús hogy 2 perc alatt elesett 8 hajó, és mi nem tudtunk egyet se kilőni? Jön a válasz, mert sz*rok vagyunk! Én pedig menjek a p...a, büdös noob meg ilyenek. :(((
    Én megértem azt hogy irányított az egész játék, kb. fél éve megtanultam elfogadni ezt, és azóta élvezem a játékot. Meg hogy ha igen rossz az rng, már a lövés pillanatában terül a szélrózsa irányába a salvo, ez van. Néha vannak idegesítő lövések/találatok is, de nekem inkább az emberek hozzáállása az ami nem tetszik, ha én nem sértegetek mást, ők se tegyék!!!! :((( Elfogadom hogy nem csinált túl sokat, én se,de ez van, a kövi csata majd jobb lesz. Úgy gondoltam az emberek miatt egy kicsit szünetet tartok. Majd később visszanézek ha jobb lesz. Fontolgatom hogy érdemes -e a Puerto-ra rámenni, de így nehéz lesz.

Új hozzászólás Aktív témák