Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RedAngel79

    kezdő

    #47148
    Tisztában vagyok vele :) Nem azért írtam ide,hogy mint valami valami messiás, kövessék és elhiggyék a szavamat. Az olyan emberek mint én inkább egy fűnyíróként viselkednek.. Ha túl nagyra nő a gaz, időnként megjelenünk és lenyírjuk... Én sajnos olyan vagyok, aki nem hagyja, hogy egy irányba tolódjon el egy vita.

    Tisztában vagyok azzal is, hogy mennyire szar a játékos bázis... Tudom hogy van az a csapat, ami mellett képtelenség nyerni. De tisztában vagyok azzal is, hogy jó játékkal több jó eredményt érek el, mint az átlag ember.

    #41744
    Most várjak egy hetet, mielőtt írok? Meg már más felületen aktív vagyok, nem hiányzik még egy...

    #47149
    Mint fentebb említettem, tudom hogy az ember élvezni akarja. De az a logika, hogy ha valaki elbassza a szórakozásom én is az övét. Mert miért ne.. Ha más megtehet megteszem én is, ez kb olyan, mint ha kirabolnak, ezért te is kirabolsz valakit. A világ nem így működik. Vagy ha egy csatában, a te egységed áll vesztésre, ezért te mérgedben belelősz a saját katonáidba. Nincs SEMMI, ami egy ilyen tettet elfogadhatóvá tenne.

    Én legalább elmondhatom, hogy megpróbáltam. A többi nem rajtam múlik. Köszöntem!

    "None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

Új hozzászólás Aktív témák