Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olivera88

    veterán

    AP bomba logika WTF :U
    Ugye tudjuk h a legérzékenyebbek a Német BB k az AP bombákra. Ez ok, viszont ami mögötte van az már nem. :( Mintha a WG nek valami leszámolni valója lenne a Németekkel..
    Vegyük a Iowa-t, aminek jóval gyengébb fedélzet és citadella páncélja mint egy Német BB k nek, ( valóságban nem tudom hogy volt, de ez most nem is lényeg)
    Iowa 38 mm fedélzet, a citadella felső része 16 mm középen a felépitmény alatt, és 25 a tornyok körül - AP bombák nevetséges károkat okoznak
    Friedrich der Grose, 50 mm fedélzet középen felépiténynél, és 80 mm elől hátul a tornyok körüli részen, citadella 100 mm felépitmény alatt és 120 mm a tornyok körül - AP bombák, nagyon súlyos károkat okoznak

    Most voltam tesztszeron és a FDG kétszer kapott majd 60 k dmg t, még az Iowa ra csak 25 k t dobtam. És mintha erősebb lenne most az AP bomba, live szerveren az Enterprise nem tudott AP vel ennyit sebezni az FDG n.

    A Midway a két TB squadronnal elég brutális lehet a, főleg a gyenge légvédelmű hajók ellen.

    [ Szerkesztve ]

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Új hozzászólás Aktív témák