Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz ledgeri #24279 üzenetére

    Erre reagálnék én még sose voltam rózsaszín, még a faszom tankosba sem. Egyértelműen nem indulok nekik mivel tudom, hogy véletlen is lehet a pakliban, de láttam az egész meccs alatt, hogy semmi érdemlegeset nem csináltak( cv, dd, ca a három triumvir). Cv méltó lett a színéhez olyan helyre dobott ahol saját csapattárs is volt így marad továbbra is pink, dd első percben meghalt, ca nem követtem, de mikor én meghaltam, maradék három közül ott volt a cv-vel a szigetek mögött rettegve. Nyertünk volna ha mindegyik tudja a dolgát mi ellen kell harcolnia, de nem tudta. Ellen cv-k ledaráltak mindent, ahogy a dd-k is a mieink az első percben kitávoztak és mint a vak egerek kerülgettük a torpokat, érthetően senki nem mert bb foglalni instant halál, én megelégeltem, kerülgettem ameddig tudtam, két dd-t vittem is magammal de ennyi(dd és cv torp egy kicsit sok) és itt kellett volna a mi cv-k segítsége, aki magát védte, ha jönnek a gépei, az esély megvan csakis az. Mindenki hátul maradt és hagyták elúszni a meccset. Nem egy meccs megy így el, rengeteg.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák