Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz sh4d0w #21387 üzenetére

    Miért nem full zoomon lősz (ilyen körülmények között+ ha replay edit volt akkor nem lényeges..(ja, replay-edit, akkor meg nem tudok mit szólni))?

    10 sor pixelen nehezebb megtalálni a jó magasságot, mint pl 500-on.... ;]

    (#21391) Chris0321 Na jól van ;] (#21407) sh4d0w, ok, de akkor egy olyan replayt kérnénk amin kb az történik amire a panaszod alapozod.... :P

    (#21393) daa-raa Az ilyenekről mindenki érdekében videót kéne csinálnod, és nem replayből. Mert akkor láthanánk mit is látsz, tapasztalsz. viszont a (#21400) daa-raa rankedest aláírom, még a public teszten is amint beértem r2-be kétszer egymás után kaptam olyan csapattagokat, akiket érdekelt a pályaszéli mágikus határvonal, ami nem engedi tovább a hajókat, és furcsa hangot kelt...

    Én is azért álltam rá a Streamelésre mert vágással, és nagy méretek feltöltési idejével 3 megabit mellett nem akarok foglalkozni, viszont így amint megtörtént már fent is van, igaz, hogy nem kristálytiszta, de az amit én láttam + ha kell van replay... Egyszer kétszer már hasznosnak mondták support oldalról is, hogy volt minden (leírás, live video, és replay.)

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák