Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    válasz #48613632 #11086 üzenetére

    Az első kompetitív játékod? :) Úgy kell játszani, hogy elfogadod azt a tényt, hogy mindig lesznek nálad jobbak. Dark Orbittól kezdve, Crysis, Battlefield, WoT...ezt az egyet megtanultam elfogadni. Átlagos vagyok? Kit érdekel? Hidd el, hogy akik ilyen stattal rendelkeznek a legkevésbé sem érdekli őket, hogy mennyi a PR, WR, WN8 meg hasonló baromságok. Nézd meg szerencsétlen Flamut. Magasról tesz rá, hogy milyen a statisztikája. Biztos a génjükben van az ilyeneknek vagy nem tudom. :) Nézegetni kell az ilyen emberek videóit, replay-eket és abból el lehet lesni pár dolgot. DE! Addig játék a játék még élvezi az ember, ha már csak erről szól, hogy méregetjük az e-péniszt, meg mérgelődünk rajta, hogy mekkora hulladék, akkor no offense, de érdemes más elfoglaltság után nézni egy időre. Mikor nem megy én sem erőltetem, vannak ilyen napok prémiummal is meg nélküle is. Hidd el, hogy lehetsz te akár milyen jó játékos, ha agyhalott a csapatod akkor az esetek 85%-ában nem tudod megmenteni a meccset még ha vért izzadsz akkor sem. :)

Új hozzászólás Aktív témák