Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mezis #34472 üzenetére

    huuu nem ilyen volt, de ha meg mondod hogy hova írjam a hosszú ságot természetesen át váltva colba és hova a szélességet,akkor tudnám folytatni... :)

    de ha már így bele fogtam ez egy tenis labda tartó csőszerű konzervdoboz fillinges műanyag valamivel le zárható doboz hívjuk így :)

    méretei 27 cm hosszú
    7,4 cm széles
    és köbö
    0,3 körül van az anyag vastagsága
    ha teljesen hátra rakom majdnem hogy ütközésre az aljzatot,
    akkor köbö 14*-15* (fok) a horizontális és vertikális szögei node gondolom függőlegesen lenne célszerő azt a picike kis drót darabkát bele forrasztani (a hosszúsága még kérdőjeles,de max 3 cm-től nem kéne hosszabbat) és már is változnak a szögek,és nem full hátul lessz hanem köbö 5 centire beljebb kéne azt rakni,ott is változnak a paraméterek,plussz 2m 50 óhmos kábelt még rakni kéne rá legaláb a h 155 ből :) itt megint veszítek a jelből...

    no akkor ha már így megint csak el kalandoztam,a kérdésem fentebb van :)
    az angol tudásom roppant csekélyke a gúúúgül transzlét meg nem mindig jóóó :))

    különben szorri hogy itt fárasztom a népet több mint 1 éve nem nyúltam wifis cuccokhoz...

    Alkudozni,csak személyesen,korrekt kereteken belül,pénzel a kézben !!! Néha kötelező !!! Ha több mindent viszel,jár a kedvezmény !!!

Új hozzászólás Aktív témák