Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Most költöztem nemrég albérletbe.
    Tegnap reggel mikor nem voltam otthon csak a lakótársam (csaj) rakták be/installálták fel upc

    Netgear WPN824 V2 -t

    Sajnos se időm se türelmem nincs per pillanat (1000 dolgom) most van dolgom először routerel (de úgy látom lesz vele gondom) az idegesít hogy nem én installáltam na mindegy!
    Thinkpad R500, Vista (Vista is új nekem)

    Ma 2x is kb 1-2 óra működés után elment a net a gépen és semmivel se tudom visszahozni.

    előszőr netgearre gyanakodtam de mivel lakótársam 100 éves Acer én megy a net nonstop ezért vagy az én gépemmel vagy a vistával vagy velem vana gond.

    Szóval ledobás után semmi nincs, ha notebook ról akarom megkeresni routert (Thinkvantage gomb wireless stb) fagyás elő sem akar jönni a megfelelő panel, windows hálózatkezelője meg azt mondja hogy csatlakoztatva (?) ha megszakítom és újra csatlakoztatni akarom akkor meg nem talál semmi hálózatot :F

    Magyarul mintha nem is létezne, lehet rossz helyen keresem?
    nagyon idegesítő

    úgyhogy már 2x restart restart után semmi gond automatice csatlakozás a nethez aztán kis idő mulva 1-2 óra megint ledob.

    Most megint restart volt, automatice csatlakozott, megnéztem notebook wifijét és ott úgy néz ki hogy nincs csatlakoztatva pedig megy a net. na most én eddig mindig onnan is rácsatlakoztam tehát az alap windowzos kapcsolatra még ráindítottam külön a laptopot is, :F lehet ez volt a gond?

    Teljesen láma vagyok e téren életem első laptopja 2 hetes, a vista is új meg ez a routeres dolog is ráadásul nem én raktam fel ...

    valakinek valami ötlet?! nagyon megköszönném

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák