Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bengio

    tag

    Sziasztok!
    Adott egy TP-Link WR841ND, és egy WR741ND router. WDS-t állítottam be, a 841 a lakásban a "fő" router, a 741 a garázsban van, ő az "al" router. Egyelőre 2 különböző SSID-n fut a 2 router. Azt vettem észre, hogy pl a telefonom (iPhone 4) nem áll át automatikusan a közelebbi (jobb jelerősségű) wifire.. Így, hogy név szerint is meg tudom különböztetni a wifiket, át tudom állítani manuálisan mindig a közelebbire. Később viszont (szerintem) jobb lenne egy SSID alatt futtatni a kettőt, viszont ha továbbra sem fog átállni a telefonom, nem tudom majd manuálisan rácsatlakoztatni, hiszen egy hálózatnak látja őket (SSID szerint ugye..). A kérdésem az, hogy ha átállítom egy SSID-re, vajon átáll-e majd a készülékem, vagy sem? Illetve ha nem, van-e erre valami megoldás, ha pl a garázsban laptopot használok, de estére behozom, és a lakásban neteznék tovább, az át fog-e állni, ez mitől függ? :F

    Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák