Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    Felvetnék egy ide tartozó témát!
    Szerintetek mennyire természetes, hogy ha az ember beüzemel egy wifi router-t akkor az napi 24 órában folyamatosan üzemel? Itt most otthoni hálózatra gondolok...
    Még akkor is ha csak a telefonjáról megy rá néha, néha... (szomszédom)
    Én egy társasház övezetben lakok és megfigyeltem, hogy a környezetemben lévő routerek hajnali 3 kor is ugyan úgy be vannak kapcsolva mint szombaton 14 órakor...
    Természetesen itt most nem amiatt aggódok, hogy éves szinten feleslegesen fog valaki pár ezer forinttal több villanyszámlát fizetni! Amikor meg szinte minden műszaki eszköz első adatainál van, hogy A besorolású a fogyasztás (ennek azért örülnek, hisz ez a divat, ez a menő)...Másrészt pedig sok esetben teljesen feleslegesen foglalja a rádió jel csatornákat és nem beszélve hogy az ember szinte minden irányból kapja 24 órában a rádióhullámok által gerjesztett sugárzást!
    Csak ebben az országban természetes ez (úgymond a keleti régióban) ahol a cigaretta csík eldobása az utcában és a kutya gumi "elhagyása" is a világ legtermészetesebb dolga???
    Szerintem a fentebb említett cselekmények, mint ahogy az autóval való parkolási szokások is , tökéletesen és pontosan minősítik az embert!
    Azéért nekem ne essen senki, biztos van aki jelentős mértékben kihasználja a router 24 órás üzemét! Nem azokra gondolok...
    De úgy gondolom, hogy elgondolkodtató és tökéletesen beillik egyéb már elterjedt nem túl intelligens viselkedési formába...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák