Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz brd #20638 üzenetére

    Meglett hogy mi okozta. Az egyik barom-állat felhasználó kitépte tőből az UTP kábelt az egyik gépből mert elhúzta az asztalt de úgy, hogy csak az rj45-ös dugó maradt a kártyában, majd micsinált a baromja? Visszatömkötte a kábelvéget a dugóba precízen és kussolt :W :W :W :W :W :W Persze nanáhogy zárlatos lett a szvics teljesen randúm, mert hol összeért, hol nem a dugóba visszatömködött kiszakadt vezetékvég erei közül valamelyik, mert persze úgy ül gyökerek-gyökere, hogy a térdét egyfolytában rázza és rángatja az asztalt és -mint kiderült- nem az ip cím miatt maradt életben az egyik gép, hanem egy korábbi átalakítás figyelmetlensége miatt, ugyanis az egyik fali aljzat nem abba a szvicsbe lett kipeccselve, kvázi megkerülte, holott nekem papíron abban volt és a szekrényben meg durvára nem láttam, hogy honnan jön ugye. Most néztem át az egészet, miután a második klón se lett jó. Emiatt volt, hogy hiába próbáltam ki egy másik szvicset, mivel amikor bedugtam az utépéket az új szvicsbe abba is zárlatot csináltam, mert a hülye kötsög cemétláda nem tudna szólni, hogy cétcsesztem a kábelt és a másik végén zártatot csinálok :W visszatömködi és sunyít, hogy állna a görcs az agya helyébe. 1 hetet szívtam vele, mindenre gondoltam, csak kábelzárlatra nem, mivel csatornába megy minden elzártan, gyökérbiztosan, de a gyökér ezúttal utat talált. De tartott volna vagy 20 másodpercig krimpelni rá egy új dugót ha szól, hogy te bocs kitéptem. Fú de szétbac az ideg a hülye barom állatja. Egy hetet szívtam, az egészet át kellett néznem egyesével és még most is csak az volt a szerencsém, hogy kicsúszott neki, mert persze újrakrimpelni már nem tudta és emiatt egyfolytában zárlatos lett így már ki lehetett szúrni műszerrel. ó hogy a rohadás állna bele a szűk agyába, ketten fogtak le a szerverszobában még másnap is, hogy ne induljak el beszélgetni vele. Diplomás ember létére :W Az volt a szerencséje, meg az enyém is, hogy nem volt már bent, amikor a kezemben maradt a kábele és felfogtam, hogy mit csinált. Abban a pillanatban tuti hogy úgy döntök, hogy én leülöm. Ezer dolgom van sokszor és egy ilyen carság miatt áááhhh

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák