Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger123

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én elhatároztam magamba h fel akarom tenni a vistát :D. De vannak még kételyeim...
    Pl. van egy cd/dvd kat. progim és nemtom h elindulna-e :F Van olyan emulátor ami tud vistán xp-t emulálni? . Azt még nem is mondtam mit, mért és mire akarok rakni :D . Szva legy 64 bites op. vistát akarok felrakni, de még azt se tom h meiket :F Ultimate-t v meiket? Abban is kérném a segítségeteket. Aztán a vasam:
    alaplap: gigabyte p35c-ds3r Cpu: Intel pentium dual core x64 és 1.6 ghz, de 3-ra is lehet húzni... Videókártya: Ati Radeon x2600 xt, corsair VX450 w táp. Szval az lenne a kérdés ha feltenném a 64bites vitsát elmenne pl ezen a crysis ami xp-n simán ment meg a pro street stb.? Gondolom ha már felrakom a direct x 10-et a vid. kari is örülne neki :) . Hogyan rakjam fel a vistát? Van 2 winyóm mind a 2-n xp. Az egyik c-t le formatálom akkor mehet arra, és kész? A bootolásnál ki lehet választan h meikről bootoljon?
    A választotokat előre is nagyon kösz. :R :R :R

    És mi lenne ha 32 biteset tennék fel :F

    [ Szerkesztve ]

    A vélemény olyan mint a fing, mindenkinek van, de senki se kiváncsi a másikéra....:D

Új hozzászólás Aktív témák