Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Üdv totyiklakók!

    Érdeklődni szeretnék, hátha tudtok nekem segíteni.
    Szert tettem (nem épp önszántamból) egy Microsoft Lumia 532-re. Tudom, nem egy csúcsgép, de nekem még jó is lehetne, ha...
    És itt jön az a bizonyos ha. Egész jól hangzik, hogy 4 magos 1,2GHz proci, 1 Gb ram és 5MP kamera csücsül benne, de ezzel a winfossal, bocsánat, szakmai tpoicban vagyunk, windows-al nem vagyok kibékülve.
    A hibajelenség a következő. Zsír új telefon, csurig feltöltve első bekapcs után böngészem a menüt. Rámegyek az egyik csempére és elsötétül a képernyő, középen felirat: folytatás. Vagy valami ilyesmi. És folyamatosan mennek a kék pöttyöcskék, hogy tölt. Hát mégsem. Kilépni, visszavonni az utasítást nem lehet, csak a kikapcsolás segít. Ezt tegnap eljátszotta 5x, utána meguntam és ment vissza a dobozába.
    Van ötletetek, hogy mi a hiba oka és hogyan lehetne ezt kiküszöbölni?

    Hozzátenném, hogy első okostelefonom (ez remélem nem vonja maga után a következtetést, hogy én vagyok a balfax) :B , bár páromnak droidja van, az egyenesen hibátlan, még én antitelóbjúzéj is tudom kezelni, de szerencsére nem sokszor kellett használnom.

    Előre is köszönöm a segítséget! Kellemestét! :R

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz MrCsiT #66468 üzenetére

    Értem. Galaxy Ace4-hez mérten írtam le az 532-őt.
    Wifi/net le van tiltva. Telefon beállításainál is ugyanezt a "hibajelenséget" produkálta, ahhoz meg nem kell hálózat.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák