Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blyan

    félisten

    válasz Barthezz2 #16477 üzenetére

    Sosem mondtam ezt hogy az a király, csak nekiálltál fájtolni, hogy védd a fostalicska droidot, mert éppen szügyig teli vagy rajongással. Túrót, az iOS-nek megvannak a maga hibái, de többek ezek hibák teszik annyira megbízható OS-sé, amilyen most.
    Az árat meg a körítést hagyjuk, pusztán az OS-t nézve.

    Alapvetően amúgy tényleg a világ legjobb mobil rendszer szerintem, és ezt már akkor is így gondoltam, mielőtt lett volna ájfónom.

    A droid meg attól fos, hogy túl nyitott, néhány igen fontos megkötéssel megehetné reggelire az összes konkurens rendszert. Na nem eladásban, hiszen hála a fényespáncélú Google.nak meg a kaminói Samsungnak, már elérték ezt.

    Mondjuk igaz lehetne ez a WP-re is. Ha működne rendesen, ha lenne támogatás, ha lenne megfelelő mennyiségű és minőségű alkalmazás.... és ha ha ha ha.

    Android megcsinálta, pedig már kezdetekben is szar volt, és pont ez a vicc, hogy mára lett tényleg jól használható, de még azelőtt leigázta a piacot, hogy ez megtörtént volna. Amikor rom cserék, Fc-k és hasonlókról szólt az egész.

    [ Szerkesztve ]

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Új hozzászólás Aktív témák