Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz Geth #147516 üzenetére

    Nem, csak mikor n+1 embernél gazolódik, hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy a mérnökök állítják, sőt “gigányi” hibajavítások jönnek állandóan a windowsra (na az viszont kompletten tény!), akkor csak nincsennek annyira toppon azok a “mérnök” urak ott gécéknél, hogy csukott szemmel csak bennük kéne egyedül bízni.
    Gondolom másik n+1 ember is kipróbálta azokat az ajánlásokat is meg minden mást amit hallott és összevetette őket, aztán a valóság bemutatkozott, hogy nem minden úgy van ahogy a hivatalos mantrában szerepel. Sztem ez igazolja az ilyen fórumok jelenlétét is, különben mindenki az MS white papereket olvasgatná, semmi gond nem lenne és mindenki boldog volna. Nos ez megint tényszerűen nem így van.
    De, hogy konkrét példát is hozzak (vhol már írtam erről), én egyszer beszéltem Microsoft ügyfélszolgálattal amikor egy Windows frissítés után “automatizáltan” fejre állt a rendszer (fő ugye a felhasználói élmény) és a telefonos hölgyike ugyanúgy a Google segítségével turkált a neten mindenfajta megoldás után, ezt azt amazt kipróbálva távsegítség közben, több mint egy órán át, szóval a szaktudásról előttem már bizonyítottak… :DDD Sajnos így csak 50%-ban tudok nekik (is) hitelt adni. Vagy működik amit mondanak vagy nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák