Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz quailstorm #60754 üzenetére

    A 8.1-ben sem teljes a vezérlőpult, mert ha pl. új felhasználót kell létrehozni és beállítani pár spéci dolgot, akkor ugyanúgy átdob a gépházba. Valamint korábban még soroltak ezen a fórumon is ilyen-olyan kettősségeket, amikor a fikázásban épp az volt a soron. És ezen lényegében az U1 sem változtatott olyan sokat, legalábbis a nagy átlag számára nem. De nekem mondjuk mindig is bejött a 8.1, sőt már a 8.0 is. Szóval nekem nem kell magyarázni. :N

    Egyébként a W10-nél a 1607-ig volt DPI csúszka a gépházban és külön a vezérlőpultban az egyéni méretbeállítás. Viszont a 1703-ban már utóbbi megszűnt és bekerült a gépházba. Sőt, én eleve az utóbbit szoktam állítgatni, mert ha csak simán átlöktem a csúszkát, akkor előfordult, hogy néhány program elmosódva jelent meg stb.

    Amúgy meg ezen a gépház + vezérlőpult kettősségen mindig ment a rinyálás ugyanúgy a 8.x és most a 10-es esetében is. Viszont utóbbinál már elkezdtek egyre több mindent átpakolni a gépházba. De, ha majd a jövőben esetleg teljesen megszűnik a vezérlőpult és meglesz a nagy egységesség, akkor meg azon fognak hőbörögni egyesek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák