Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Wolfskin #60744 üzenetére

    Az Office 2007 és a 2016 közt kb semmi különbség nincs egy 2003-2007 váltáshoz képest, de te tudod.

    Sajnos minden beállítást nem vittek át a gépházba, a képernyő alatt ugyanúgy ott vannak a betűméret-beállítások.
    Az exe-n jobbklikk, kompatibilitás fülön ott lesz, hogy kikapcsolod a DPI skálázást, az segít az egyáltalán nem támogatott appoknál.

    Hosszú DPI-s cikk.

    Ha ragaszkodsz a kőkori appokhoz, sosem fogsz tudni DPI-t skálázni.
    Feltételezem Total Commanderből sem a legújabbat használod még véletlenül sem.

    Sajnos én csak a changelogot tudom olvasgatni, túl csóró vagyok a nagyfelbontású monitorhoz, úgyhogy nálam fix 100-on van alapból is.

    (#60745) DarkFater : tudjuk, hogy nem értesz hozzá, ne erőlködj (driver meg csíkozás, haggyámá)

    A UX-nek nagyon sok része. Hiába van eye-candy, ha az egész egy átláthatatlan, többszörösen tanulandó káosz gépházastul, kiherélt vezérlőpultostul, kezedből kitépett irányításostul, ami ráadásul még szar is, akkor az minden csak nem felhasználóbarát.
    Az tény, hogy eye-candy-ben javult. Meg van pár hasznos újítás mint az ablakok közös határának együttes átméretezése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák