Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raidx

    őstag

    válasz sajog159 #40556 üzenetére

    Oosu10 ezt néztem valamikor

    [link]

    Olvastam a neten, hogy rengeteg cím és szerver van alkalmazva. Ezért igazán hatékony megoldás nincs.

    Mivel hibás VGA és Lan driver települt ami a jók után is hibásan működött letöltöttem ismét a legfrissebb mct-t és azzal csináltattam USB telepítőt. Amivel végül jól megszívtam. Indítom a telepítőt, törlöm a régi wines particiókat majd közli a telepítő, nem lessz telepítés mert GPT van Ő meg MBR. Kicsit mérges lettem, miéert nem a rufust hívtam segítségül. Na elő a másik gépet. Azon 32 bites Win7 van. Leszedem a megfelelő MCT-t de nem tudok választani mint régen. Le is szedett egy bites ISO-nak valót. Az a pen meg most adta meg magát amin az AOMEY pőarticionálója vólt. Legalább is nem bootolt be a progi, pedig régebben többször használtam. Végül szomszéd gépén csináltam új telepítőt. Most az Office telepítését várom. valamiért igen lassú.
    Ugyan úgy frissítette magát mint elődje. Opr. verziója 10.0.10586.420 (Win10 TH2). Ez volt régrn is csak nem 420 volt a vége.

    [ Szerkesztve ]

    Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Új hozzászólás Aktív témák