Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #19617792 #51871 üzenetére

    De sajna monopol helyzetben lesz még egy jó darabig.
    Lehet másolni, csak azért van egy határ, egy Linux, v OS X küllemű Windows már túlzás lenne, illetve azokból ellesett új funkciók fogadtatása meg megint kérdéses lenne Windows körökben, mert épp nem azt, nem úgy szokta meg a user....
    "lejárt a kulcsom hozzá." hát ez elég... :D , akkor be kell menni a boltba, aztán venni kéne egyet. :)
    Illetve úgy tudom lehet downgrade-elni a 8-cas kulcsával Win7 Professional-ra.
    Amúgy vmi sulis tisztaszoftveres KMS szerver féle aktiválás volt, ami lejárt, mert a boltban vett, illetve az MSDN/ MSDAA nem jár le ??
    Ha full kikapcsolás kell, akkor meg szépen meg kell várni a Win9-cat, de remélem lesz benn visszakapcsoló gomb is, mert a sima sivár desktop önmagában 8 után szerintem "kevés" lesz egyeseknek.

    (#51872) Gertrius: többen panaszolták itt, h xy mobilnetet beüzemelve nem tudtak 8.1 alatt 3G módot választani, csak 2G, meg nem ment más se, v mittomén...Nem tudom most ez az OS hibája, v driver nem volt jó hozzá, esetleg user error :F

    [ Szerkesztve ]

  • szabonagyur

    félisten

    válasz #19617792 #51871 üzenetére

    (#51870) King Unique: így van minden rendszernek van hibája, itt csak szimplán nem akarják elfogadni, hogy másabb, mint a Win7. XP után sem akarta senki elfogadni a Vistát, de a 7-et már igen, pedig azért a Vista meg a 7 között nincs akkor különbség mint sokan gondolják.

    @(#51871) EarL 007: lehetnek kifogásaid erről szó sem volt, nekem is van ami nem jön be a Win8 esetében. Itt szimplán arról van szó aki szerint egyáltalán nem lehet megszokni az új felületet, ami igazából a Start menü átalakításával ki is merült (természetesen vannak apróságok még..).

    Hidd el fognak panaszkodni, hogy akkor már miért nem 2 kiadása van a WinXY-nak, mert így tele lesz hülyeséggel a rendszer, ott lesz a másik felület lehetősége ami sosem fog használni és csak a helyet foglalja és azt az 1-2Gb-ot ki kell irtani teljesen. Ha meg esetleg hasonló módon lesz megoldva a választás lehetősége, mint ahogy volt a 8.1 esetében, hogy telepítés után lehet csak beállítani a boot to desktop módot, szintén megy majd a szitkozódás, hogy mi az, hogy 2 percig is el kell viselnie a dolgot (direkt nem írtam, hogy 8.1 U1 mivel ott az asztalra boot az alapértelmezett).

    Véleményem szerint az első megvalósítás lesz majd de, hogy sokaknak tuti fájni fog az a pár MB tárhely foglalás az fix, lásd akik teljesen ki akarják irtani az IE-t a gépről, nem elég ha leveszik az ikont a tálcáról meg kikapcsolja a programok listájából.

    Az indokod elfogadom, de nem hiszem, hogy mindenki esetében ez lenne a probléma, illetve ha lejárt és vett egy 8.1-et vehetett volna 7-et is. Aki meg azért sír, hogy a hardver nem támogatja (jellemzően lapotoknál) a korábbi Windows kiadást az csak magára vessen, hogy nem járt utána előbb.

Új hozzászólás Aktív témák