Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raidx

    őstag

    válasz pzstm #1737 üzenetére

    Tényleg elírtam a sarkot!

    TC-t átmásoltam a 7-es alól NTFS jogokkal együtt és így minden ok!

    Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

  • #41133696

    törölt tag

    válasz pzstm #1737 üzenetére

    Amúgy ami az időjárás-t illeti, jó dolog, hogy leváltották a régi rendszert, mert ez már ismeri a kisebb magyar városokat is, ellentétben a Windows Vista Windows 7 Forecás rendszerével. Bár lehet ez is egy kibővített Foreca. nem néztem utána :)

    Viszont az elég lol, hogy amint Nálad a képen is látható, Budapest mellé oda tesz egy szép tengerpartos környezetet, ez milyen már egy olyan fővárosban sőt egy olyan országban amely masszívan Európa közepén tengerparttal egyáltalán nem rendelkezik ?:)

    Szerintem ha már erőltetik ezt a szép képes Weather Appot, akkor legalább azt tegyék meg, hogy a nagy városokról vagy a fővárosokról hiteles képeket tegyenek be. Magának a telepítőnek a méretét egyáltalán nem kellene, hogy megnövelje, hiszen az App-hoz ígys úgyis Internet kell, tehát elég lenne őket a Microsoft szerverén eltárolni, és onnan letöltené az App...

    Na de ugye nem lenne elég 1 kép, kellene napszakoknak megfelelően - reggel, délben meg esete, időjárási viszonyokra figyelve -eső, hó, felhő, stb - és ezeket kombinálva :)

    Nem egyszerű, meg nagy meló, de ezek nélkül az egész komolytalan bohóckodás. Ezen túl ha maximalisták akarnánk lenni, akkor ezt ki kellene a kisebb városokra is terjeszteni, mert elég illúzióromboló egy Hajdú-Bihari városból nézve egy olyan táj, ami nem hogy közel sincs, de még nem is az országban található. Fényképeket kis városokról meg ha más nem a http://www.panoramio.com/ is tud nyújtani :)

Új hozzászólás Aktív témák