Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ne_nezze

    aktív tag

    válasz Sub-ZeRo #4129 üzenetére

    1. köszömszépen! kihozták belőlem. azt szokták erre mondani h amilyen az aggyonisten olyan a fogaggyisten

    2. kulturáltan kezdte de valami véletlen csoda folytán átvette más emberek stílusát. mutassál nekem olyan hozzászólást amiben buvartacsko hasznos tanácsokkal látja el konstrtuktívan építő jelleggel és segítő szándékkal metro ügyben.

    3. marhára nem a metro stílusa zavar. őt sem a stílus zavarja. egyszerűen csak arról van szó h a metró útban van. és negyere nekem ezzel a nem kötelező használni dumával jó? én pl ha akarom ha nem ezen kell majd dógozzak. ezt már most tudom mert eldöntötték a fejem fölött. gondoltam megnézem mire is akarnak rávenni mielőtt élesbe kéne majd használnom. és biza brutálisan akadályozni fog a metro. ha egész nap csak fécbukkolnom kéne meg emesenkézni isten bizony nem pattognék. de gondolom ő se. hálistennek még kb egy év hátravan a tényleges megjelenésig. van remény h a microsoft is kompromisszumot kössön.

    naosztakkó ha a 3. pontban leírtakat meg tetszik érteni akkor máris jöhetnek a javaslatok h kerüljem el úgy h sose lássam többet meló közben.

    Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

Új hozzászólás Aktív témák