Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jericho69

    tag

    válasz vlevi #19958 üzenetére

    Nem, amíg nem telepítettem fel a programot, addig minden rendben volt, látta mind az 500GB-ot (vagyis 496-ot ha jól emlékszem). Feltelepítettem a programot, de ugye win-nek kell x GB hely, amihez a program nem nyúl, így maradt 47xGB hely, amit kedvemre osztogathattam anélkül, hogy a win-hez hozzá nyúlna. Viszont ma újra egyesítettem a 2 maghajtót amit így készítettem. Vissza is kaptam az eredeti 47xGBhelyet, de sajnos merevlemez újraformázás után elveszett az az X GB hely, ami a win-nek kellett, így nem az eredeti 496GB jelent meg, hanem az a 47xGB. Erre tudtam csak rátelepíteni a friss win7-et, ami ugye megint vett el helyet, így már csak 45xGB helyem maradt szabad felhasználásra. Tehát valahogy elveszett az a hely, ami az előző win-nek kellett. Remélem érthetően tudtam leírni. Tehát azt az elveszett 2xGB helyet szeretném visszakapni valahogy, hogy újra 496GB helyem legyen.

    Szerk.: Igazából nem veszett el az a 2xGB, mert újraformázás után valahogy megmaradtak chrome-ban a könyvjelzők, előzmények ilyenek, tehát valahol meg van, már csak elő kellene hozni valahogy és egyesíteni kellene ezt a 2xGB helyet azzal a 47xGB-al, hogy újra 496GB helyem legyen.
    (Na ezt jó kacifántosan írtam le.. :D )

    [ Szerkesztve ]

  • brd

    nagyúr

    válasz vlevi #19958 üzenetére

    Most is az határozza meg, lényegében ma sem tud többet annál egy számítógép, hogy meghatározza, ill. megmondja, folyik-e valamerre áram, vagy nem. Csak ezt egyre gyorsabban (és egymás mellett többször) tudja megtenni. Azt kellett volna idejében megrugdosni, aki a számítástechnikában a SI 1000 alapú előtagok helyett 1024-et értett (pontosabban azok nagybetűs megfelelőjével, pl. k -> K), és ezt valami tömegpszichózisként másokra is rá tudta erőltetni. :(

    jericho69: Én még nem találkoztam olyan 500 GB-os HDD-vel, ami 500 GiB lett volna, úgyhogy szerintem rosszul emlékszel. A kép alapján a program szerint minden rendben. Van egy 500 GB-os (~465 GiB-es) HDD-d, amelynek a teljes területét elfoglalja 1 db partíció.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák