Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz nesa #65178 üzenetére

    És most én is bekaptam egy hibát, hasonló a tiédhez. Viszont nem "szűz" fiók, hanem csak nem jelennek meg az ikonok. Például tudom egy text file parancsikonjáról, hogy kint van az asztalon, de nem látom. Készítek belőle másik parancs ikont, másolnám ki az asztalra, rám szól a win7, hogy már van olyan, cserélje? Klikkelek neki, hogy cserélje, végrehajtja, ugyan úgy nem látok semmit. Azt asztalon a jobb kill működik, előjön a szokásos menü, de hiána állítgatok benne bármit, asztal nem jön vissza. Profilt állítok, felbontást állítok, semmi. Még ami feltűnt, hogy bal gombot nyomva tartva az egész húzni szokott látható vékony fehér szaggatott vonallal területről téglalapot - most azt sem látom. Szerencséra a tálca nem ment tönkre, az normál módon működik.

    Frissítésből jött egy nagyon nagy halom apróság az áprilisi előzetes után, és már felraktam azokat is, meg felraktam azóta a hd intel gpu mellé az nvidia-t is, meg egy nyelvi csomagot, összesen legalább 2 gigát szedett le a gép netről. Kicsit fájdalmas lenne mindent visszaforgatni :(((

    Bárki bármi egyéb ötlet, hogyan lehet "renoválni" nem működő asztalt?

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák