Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Akkor így mindenkinek válaszolnék. Semmi más tűzfal nincs fent, csak a win + mse egy router, ami nem hiszem hogy bekavarna, mert az avira annó simán frissült. MSE 2 meg nem. Nem tudom miért. AVG-t utoljára erre a gépre tavaly raktam, azóta vagy 20 windows volt fent, szóval az kizárva. AV meg csak az avira vol, ttörölve lett és még a reg cleanerrel + kézzel is ki lettek törölve a dolgok. De ha megnézem, akkor nem az elejétől csinálja, hanem nem olyan régen. Nem tudom mi van vele, de csak az mse csinálja. Nem tudom mi gyíkja van neki. Majd figyelem hogy lesz e változás. Amúgy meg néha pirosan szokott betölteni, de amint rákattintok, akkor zöld lesz. Ilyet még nem láttam. Lehet hogy lesz egy új legenda erről. :DDD

    (#560) < CyberBob >:Mutat többet, csak egyszerre 4-et. Amúgy 30-at tud megjeleníteni, és automatán vált.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák