Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Classius

    aktív tag

    Üdv,
    Az a probléma vetődött fel, hogy különböző tartalmakat nem képes megjeleníteni a gép. Nem nagyon tudom elmagyarázni így láthatlanban a dolgot, kapcsolok képet, hátha az jobban rávilágít. Az van, hogy valamiért nem akar megjeleníteni különböző dolgokat, ez vmi speciális vmi lehet gondolom, nemsokat értek hozzá. Most már úgy gondolom a grafikus kártyán kéne állítani valamit. A képen az asztali minialkalmazás, az amelyik diavetítést csinál, így néz ki nálam, semmit nem tud megjeleníteni csak az ürességet + látható a proci jelzőnél is, hogy nincs megjelenítve normálisan, de máshol is tapasztalom ezeket, nem tudom milyen tartalmak ezek. A másik képen az Internet Explorer-t láthatjátok, így néz ki a Google-m, de kb minden oldalnál van valami amit nem tud megjeleníteni. Mozzila vagy Chrome-nál ez a probléma nincs jelen, de nem hiszem hogy az IE-vel van a gond, hisz a minialkalmazásoknak pl nincs köze hozzá legjobb tudomásom szerint.
    Régebben csináltam rendszer visszaállítást, azóta ilyen, gondolom valamit nem sikerült helyre tennie, viszont gőzöm sincs mi felel az ilyen megjelenítésért. Adobe flash playerre gyanakodtam, de felraktam a legújabb verziót, és semmiváltozás...
    Nem akkora probléma ez, csak kicsit idegesít. Ha valaki valamit tudna javasolni, azt nagyon megköszönném.
    Képek:

    Procifigyelő és albumnézegető


    Internet Explorer

    [ Szerkesztve ]

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

Új hozzászólás Aktív témák