Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz Parallaxis #14307 üzenetére

    A keresőtől én is hülyét kapok. Nem is tudom már milyen alkalmazás/fájl volt, de a példa kedvéért most legyen mondjuk a spotify. Tehát.. rácsapok a windows gombra, majd elkezdem írni: (mivel gyorsan gépelek hamar el is tűnnek az eredmények, szűkülnek, szóval esélytelen, hogy időben elkapjam a jó eredményt)

    S.. - Szűkül
    SP.. - Mocorog, ritkít tovább
    SPOT - Kidobja a spotifyt!!! NA MOST KÉNE RÁKATTINTANI...
    SPOTIFY - ..de, mivel gyorsan gépeltem, eltűnik a francba és rá se tudok kattintani.

    nyomogatom a backspacet mint egy hülyegyerek és ilyenkor vagy előjön, vagy nem :D

    Ez a fenti folyamat elég sokszor előfordul velem, nem csak alkalmazásnál, lehet fájlnév, bármi. Töredékre megtalálja amit keresek, de ha a helyes teljes kifejezést írom.. eltünteti. Franc se érti. Ez már kb win 7 óta így van.

    A powertoys nekem is telepítve van, az megkönnyíti picit az ember életét.

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz Parallaxis #14307 üzenetére

    Mármint szerinted, ellenben általánosan az alapértelmezett beállítás is elég lehet ahhoz, hogy a telepített alkalmazásokat, rendszerbeállításokat, felhasználói mappákban lévő fájlokat megtalálja, vagyis ez a "lótúrót sem ér" megint csak mese... :D
    Ja és nem, akkora türelem sem feltétlen kell hozzá, mert nálam érdekes módon kb. azonnal kiadja a kereső még az alapértelmezett beállítás mellett is az előbb említettekre rákeresve a találatot.

    MacOS, ismét innen fúj a szél, csak tudod ez nem macOS, hanem Windows topik, linkelve lett már az előbbi téma topikja. :B
    Igen, lehet itt kényszeresen félremagyarázni, csak tudod attól még jelenleg is csak működik a beépített a kereső és általában megtalálja amire rákeresnek vele. A kiterjesztett móddal meg pláne, ami nem "bóhockodás" ahogyan azt próbálod kényszeresen beállítani, hanem natív beállítási lehetőség pár kattintással.

    "Hát ja, mondja ezt az, aki csak a Windows leírását tudja fejből, de életszerűen nem használja a gépét."

    Júj, írod ezt te, aki még windowsos programindítással sincsen tisztában és Windowson is macOS működést akar erőltetni... :D
    Meg mégis milyen életszerű használatról zagyválsz itt, talán nem a leírt dupla kattintásos fájlmegnyitás és programindítás az életszerű és jellemző Windowson, hanem a szerinted mantrázott tálcára húzogatás, ez most komoly? Szerintem ne erőltesd, mert ez egyre röhejesebb. :B
    Meg ki mit nem használ? Lehet előbb használtam rendszeresen Windows 10-et és Windows 11-et már megjelenésétől mint te, sőt még Windows 8/81-et is napi szinten, meg Insider Preview és a korábbi Technical Preview csatonás verziókat is, szóval ezzel megint kapufát lőttél.

    Hát igen, macOS-en nevelkedett egyik-másik felhasználó képtelen mást megszokni és a Windows topikokba jár acsarkodni, hogy szerinte mekkora "szarkupac", meg mindenféle röhejes állítással előhozakodni úgy, hogy eleve kisebbségben van, világos, ismerjük már ezt a lemezt. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák