Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cariddi

    csendes tag

    válasz gipsztigris #958 üzenetére

    Teljesen igazad van Tigris, de Rick4-nek is, hogy akkor nem kell odaírni, vagy itt is be kéne vezetni, mint a bankoknál, hogy "a tájékoztatás nem teljeskörű". A Kija-félék beszólásain mindig röhögök egy jót. Majd a metron, buszon és vonaton utazáskor magammal viszek egy full HD TV-t, egy DVD lejátszót, meg hozzájuk egy diesel aggregátot, hogy tudjak filmet nézni :C . De ha egyszer van rá lehetőség, hogy vegyek egy olyan készüléket, ami tudja a Navi-t és a médialejátszást egyben, akkor miért ne vegyem meg? Nem lehet mindenki IT guru, hogy egyből levágja, hogy a kis proci+nagy felbontás=szar minőségű filmlejátszás! Az a felfogás meg egyszerűen röhejes, hogy "ennyi pénzért mit vártál?" Nos lehet, hogy egyeseknek 25ezer ft semmiség, de akkor tényleg írják oda, hogy mik a képességek, mert aki nem ért hozzá, azt tulajdonképpen jól átverik.

    A WIN CE fejtegetésre meg csak annyit, hogy két hete küzdök egy Androidos géppel, most fogtam kezembe először, és nem vagyok hülye az IT-hez, de eddig kizárólag MS környezetben munkálkodtam, sík hülye vagyok a Linux-hoz, ezért iszonyatosan korlátok között érzem magam ezzel az Androiddal. Ez megint egy néphülyítés kategória, hogy csilivili, húzogatható menü, stb....

    Na, jól kimérgelődtem magam.... Bocs, akit fárasztott....

Új hozzászólás Aktív témák