Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz snowdog #5583 üzenetére

    köszi, de tévedsz (remélem)

    én médialejátszót (mp3) akartam venni a kocsiba nagy tárhellyel érintőképernyővel, hogy könnyen lehessen kezelni, ne kelljen a telefont bogarászni (13-15eHUF).
    de akkor már mért ne legyen bluetooth is, ma már nem olcsó egy mobilozás mozgó platformból, meg navigáció is, végül is praktikusabb, mint a vista hcx...
    aztán láttam a hirdetésekben, hogy majdnem ennyiért van no name navigáció is, "minden jóval". felhívtam egy haveromat (legyen mondjuk a Télapó) és ő javasolta a WayteQ-t, a szervíz/garancia miatt. így történt. végülis 21e Ft (netto) alig több, mint amit egy mp3-ra kellett volna költeni, amúgyis karácsony van, és itt a magánzárkában mástól úgysem kapnék ajándékot... :))

    (ennél a pontnál eszembe jutott a nagy arab mester, és beszerzési manager, akinek most én is beleestem a csapdájába. Darvas László írt róla egy cikket az egyik hifi magazinban, a neve Hammán Akkómán :K - a módszer neve a szakirodalomban Hammán Akkómán ciklus)

    az már csak itt, ezen a szent fórumon derült ki, hogy windowsCE, meg SI, meg alkalmazások és akkor már nem volt visszaút, vérszemet kaptam (hajlamos vagyok rá, nagyon érzékeny a szemem). amúgy is szeretem a buherált, tuningolt, visszaokosított, stb. (nem akarok kitiltást) dolgokat, ennyi adrenalin kell az embernek. nem beszélve a sikerélményről. 2-3 napom ráment, mire minden futni kezdett a cuccon (DM43 :R )

    másik szálon rájöttem, hogy az outlook 2003 a legjobb címjegyzék, mert tud xls-be oda-vissza konvertálni. csináltam belőle egy portable-t (magyarul sehol se találtam), és azt hordom magamnál pendriveon több példányban.

    és ekkor találkozott a két drót a fejemben, szikra, sistergés, rövidzár (kis látvány füst): mi lenne, hogy összehoznám a kettőt? az lenne ám "zsíros" karácsony. és lőn.

    ez az én kis történetem, őszintén, vágások, kitakarások nélkül (rendezői változat). így már talán nem ítélsz el, és nem dobod rám az első követ. tulajdonképen igazad van, és ha őszintén magamba nézek, nem is akartam én semmit és azt akkor is megkaptam volna, a semmit nem veszek, hisz (majdnem) mindenem megvolt. csak a csillogó kütyüknek nehéz ellenállni, különösen ha nem vagy beoltva, nem beszélve a vérszemről, de arról már írtam. egyáltalán nem szép dolog, amit csináltam, de elkezdtem, végigcsinálom, vállalom. ez az én utam, az én keresztem. :O

    Jézus is megmondta, "Engedjétek hozzám a kis didiket!", vagy valami hasonlót, de ezzel akkoris teljesen egyetértek, ha nem pont így mondta.

    Boldog Karácsonyt!

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák