Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beleczkil

    tag

    Nekem személy szerint nem remeg a tartója, hangja és fényereje (még erős napsütésben is) tökéletesen megfelel. Hibátlanul navigál, semmiféle probléma a működésében nem merült fel, lassan egy hete nyúzom párhuzamosan egy kontroll készülékkel (ASUS P535 ami 520 MHz-s procival és 128 MB RAM és 256 MB ROM-mal rendelkezik, szóval elég erős bármilyen navigáció futtatásához).

    [OFF][/OFF]

    Egy személyes megjegyzés, olvasgatom a fórumot napi rendszerességgel, nem értem mire jó ez "leszólom a másik készüléket" dolog egy típus topic-ban. Szerintem mindenki aki megvette a készüléket tisztában van a készülék tudásával és árával. Nyilván nem a legdrágább készüléket vette meg, bár az se jelentené azt, hogy minden tökéletes.

    Az Én kezemen is sokfajta készülék megy át, mégse állok neki köpködni az egyik vagy másik készüléket valamely gyengesége miatt. El kell fogadni a másik ember döntését, ha neki az a megfelelő, akkor segíteni kell a probléma megoldásában és nem elkedvetleníteni

    Ha valakinek nem tetszik, ok, szíve joga, de legalább a többi x820-at használót vagy használni vágyó életkedvét ne vegye el és karja meggyőzni Őket, hogy milyen rossz kütyüt vettek.

    [/OFF]

    Hálás köszönet, akik segítenek építő javaslatokkal és információkkal. :R

    Bocsánat a hosszú dumáért és hogy félig meddig off-os.

    [ Szerkesztve ]

    "10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

Új hozzászólás Aktív témák