Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • munnergep

    senior tag

    válasz RG4L #8122 üzenetére

    Német, amerikai, angol.
    Japánoknál megtanultam, hogy nem hagyom el a csapatot: vagy velük pusztulok vagy nyerünk.
    Oroszokkal egy ideje nem játszom, mert kb. 75%, hogy nyerünk valahogy nincs kedvem csak statot javítani, a gépeiket nem szeretem repülni.

    Amerikaiaknál a csapat elmegy fordulózni japánokkal vagy yakokkal, illetve kilövik egymást az elején vagy csak birkák.
    Németeknél én szoktam külön utakon járni, általában 2-3 kill meg is van, de aztán egyedül maradok, az okát nem tudom.
    Angoloknál ha spittel vagyok akkor:
    1.maradok fűnyírózni, mert úgy is lefordulom ami jön, de általában csak hulló csapattársakat látok és vége a meccsnek.
    2. néha felmegyek az űrbe, de mire felérek csapat sehol.
    Ha tempesttel megyek, akkor irány a magasság, de az eredmény ua., csapat eltünik elég hamar.

    Hozzáteszem, hogy ez csak pár napja van, eddig azért ilyen nem volt. Azért kérdeztem, hogy történt-e valami vagy csak ezt adta a gép?

    Illetve nekem nagy problémám, hogy általában én érek oda mindenhova elsőnek, akár a legmagasabb pontra, akár a legtávolabbira, de mindig belefutok valami ellenséges csoportba, ami néha instant halálhoz vezet. De ez az én hülyeségem, nem ide tartozik.

    [ Szerkesztve ]

    "I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Új hozzászólás Aktív témák