Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz g0dl #1086 üzenetére

    Multkor vezetékes hívtam EDGE-n, és tökéletes volt a beszélgetés minősége...(sem késés, sem recsegés)
    Utánna próbáltam vezetés közben mobilt hívni ugyancsak EDGE-n, és használhatatlan volt...
    Mondjuk azon a területen ahol lakom, elég rapszódikus a térerő(szóval lehet hogy épp valami borzasztó lassú adatkapcsolatom volt)...így annak is betudható talán, illetve a folyamatos helyváltoztatásnak,,stb....
    De ezt tapasztaltam... :K
    HSDPA-n általában tökéletesen használható,,,,(de lehetőség szerint a Wi-Fi-t részesítem előnyben,,,abban soha nem csalódom) :))

    (csak sajnos van egy 6300ft-os előfizetésem még cca 1,5 évig,,igy elég sokat használom a GSM-et Voip helyett,,,,ha már úgyis fizetem :((( )

    [ Szerkesztve ]

  • atillaahun

    veterán

    válasz g0dl #1086 üzenetére

    Hát na, vannak akik még a kiskereskedői 200-300-400%-os haszonkulcsoknál is többet vernek a parasztokra, és ezek bizony valóban a telefon / tv / net - szolgáltatók.
    30-40 forintos percdíjakon lebontva - ahogy te is idézted - filléres fenntartási költségeik vannak.
    Szinte vérzik a szívem értük mikor bejelentik, hogy sajnos nem engedhetik meg maguknak a telefonadó vállalását, mert tönkre mennének, így bármennyire is nem akarják - tovább kell hárítaniuk a fogyasztókra.

    (#1083) McLaca
    Alapból nem, de aki akar tud éppen keríteni egy egyetemistát szerintem. Én is ezt kötöttem anyámnak karácsonyra egy ismerőssel. A számla már nem az ismerős nevére érkezik, így neki ezzel nincs dolga többet. Persze ehhez kell azért egy alapfokú bizalom.

Új hozzászólás Aktív témák