Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaZso

    senior tag

    válasz Zeki #2300 üzenetére

    Hmm, ez enyhén érdekes...

    Egyfelől az én jelenlegi tarifacsomagom nem "megszűnt" kategóriába esik, hanem "lezárt tarifa" címen fut.
    Itt viszont évekkel ezelőtti csomag nagy számban található.

    Ha ezeket egy füst alatt törölnék, az csúnya dolog lenne...
    ...ám én kaptam egy ilyen SMS-t tőlük pár hete:

    "Tisztelt Ügyfelünk! 2012.12.17-től módosul az ÁSZF, egyidejűleg az ÁSZF 1. mellékletében található feltöltő kártyás alaptarifa díjait számszerűen is feltüntetjük az Előfizetői Szerződés Alapvető díjszabás, a díjszámítás alapja pontjában is. Ez a jelenleg Ön által használt tarifacsomag díjaiban nem jelent változást. A módosítás felmondási jogot nem keletkeztet. Információ: www..."
    (Kiemelés tőlem.)

    Na most ha később ennek ellenére törölnék és bevágnák az "alap tarifacsomagot" az ember elé, azért szép "gesztus" volna tőlük.
    Mindamellett úgy vélem, a jelenleg aktív tarifacsomagokat nem szeretné a szolgáltató egy "konténerbe" helyezni mint eddig, tehát minden ma aktív tarifacsomagra érvényes lehet a fenti.

    Ez egyfelől nem szimpatikus számomra, másfelől az ilyesformán papírra vetett, majdan a (régen meglévő, mondhatni hűséges) ügyfél felé számlázandó összeg véleményem szerint "enyhén" inkorrekt tőlük. Mi több, RABLÁS!

    Azért ezt nem gondoltam volna... így kell az ügyféltől minél több pénzt lehúzni!?

Új hozzászólás Aktív témák