Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    Tegnap megérkezett a Gigaset A510IP-m és egyszerűen fantasztikus! Simán hozza azt a minőséget, amit eddig csak laptopról telefonálva tudtam elérni, mert a mobilról indított hívásaim egy jó részénél recsegés, csúszás és más beszélgetések behallatszása rontotta el (nem kicsit) a felhasználói élményt. Arra utóbbi is bőven jó, hogy a boltból hazatelefonáljak, hogy hány kg lisztet vigyek haza :), de fontosabb beszélgetéseket eddig csak laptopról, vagy - ha nem voltam gépközelben vagy csak lusta volta egy hívás miatt bekapcsolni a gépet, akkor - a bluemobile-os kártyámról mertem indítani. Emellett a menyecském is rágta a fülemet, hogy ne kelljen már bekapcsolni a gépet és ott ülni mellette, ha csacsogni szeretne egy kicsit, szóval ez az IP telefon egy kiváló problémamegoldó jószág! :K :D :C Pár perc alatt belőttem rajta mindkettőnk VoipBlazer-es accountját és azóta örömmel használjuk! :D

    Bocs, ha kicsit hosszú lett!

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák