Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz stevee251 #4326 üzenetére

    A Váci úton levőben voltam sokat, berendeltem 38 bilincset és jópár nemesacél csavart. Kérdeztem, mennyi lesz, azt mondta a srác, hogy olyan 15 ezer. (Ebből ~10K a bilincs.) Nyeltem egyet, mondom OK, ez belefér, max. abban a hónapban nem megyek el borozgatni. :)

    Szóval összeállították a rendelést, kiderült, semmi nincs raktáron, de két nap, s minden megérkezik. Persze nem érkezett meg minden, folyamatosan jöttek a dolgok, apránként vettem át őket. Persze közben megdrágultak a csavarok, de nagyon durván ám! Volt olyan, hogy 3K-t kértek cca. 20 db M4 csavarért... nyeltem egyet, elhoztam, aztán mondom basszus, ez így nem lesz jó, egy csomó hasonló termék még rendelés alatt, hát a francokat, én nem várok, hogy aztán egy valag pénzt még ki is fizessek értük. Hazaértem, s telefonon lemondtam az egészet - olyan 18K-nál szálltam ki a buliból, s a horganyzott csavarokhoz tértem vissza. Olcsók, erősek, szépek.

    A maradékot meg odaadom havernak, van műhelyük, hasznát veszik. Úgy fogom fel, hogy ennyibe került, hogy mindig hurcol autóval, ha messze kell menni, vagy nagyobb dolgot szállítani. :)

    Emiatt már nem is járok oda, a fiatal eladó srác amúgy is elég flegma, lekezelő, ráadásul általában ott van. :) A Budafoki úti kicsit távolabbi, nincs is annyi minden raktáron, de normálisak és korrektek az eladók, oda szoktam át.

    A bilincs pontos árát talán már ma meg tudom mondani. Ha érdekel, egyet oda is adhatok, mert sokat hurcoltam, karcolódott, matt lett, nem szép. Gépbe ezért nem építem, Te viszont meg tudnád nézni, tetszik-e, jófajta-e. Egyébként az. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák