Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz DigitXT #17318 üzenetére

    Az baj hogy elindulni drága. Persze lehet 5k-s DDC-t venni, aztán ki tudja milyen állapotban van, blokkok is használtan 7-8k, persze abból is lehet valami ócskát venni. Radiátorok még használtan sem olcsók.
    Szóval össze lehet tákolni valamit mondjuk 30-ból, vödörből készült tartállyal, régi kompakt vizek radiátoraival, aztán majd egyesével kicserélgeted és szitkozódsz hogy miért nem rendes alkatrészeket vettél már az elején.

    Mondjuk nálam a szivattyú D5-nél kezdődik és végződik mert nem akartam zsákbamacskát. Nem bántam meg 2-es fokozaton még szinte néma, de ennél hangosabb szivattyúnál már kattogna az agyam hogy cseréljem.

    Szóval szerintem méretezzen már induláskor egy tisztességes rendszert az ember, minőségi komponensekből. Drágának fog tűnni, de hosszútávon megéri. Ha meg később nem elégedett a 70 fokos procival, vagy olyan perverziói vannak hogy mo-rát akar, akkor majd egyesével cserélgeti, és nem fog az elején elájulni az összegtől. A lecserélt minőségi alkatrészeket pedig könnyebb is eladni ráadásul kisebb bukással.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák