Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz Exodion #522 üzenetére

    Félreértesz! Én nem azt írtam, hogy intsd le 3 szoba után, épp ellenkezőleg: amikor megbeszélitek, hogy miről lenne szó, mond neki, hogy csak ezt a 3 szobát akarod újravezetékezni. Lepapírozzátok, vagy nem, az már a ti dolgotok, a lényeg, hogy ne beszélj a ház többi részéről, első körben arra a 3 szobára keress embert. Ha megcsinálta, utána egy újabb körrel megbízhatod a ház többi részével is. Ha azt is elvállalja, akkor már legalább tudod hogy dolgozik, ha meg nem vállalná, akkor keresel mást, de a ház fele már megvan. Pont az a lényeg, hogy ne az egész ház újravezetékezéséről beszélj neki, hiszen első körben nem is erről van szó. Ő lehet, hogy erősködni fog, hogy úgy lenne értelme, meg az egészet újra kellene vezetékezni, de Te ragaszkodj ahhoz, hogy egyelőre csak a kiszemelt három szobát. Mond, hogy most csak ennyire futja, ez a legégetőbb, a többit majd valamikor, de most csóróság van... Légy kreatív :)

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák