Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    Kitaláltam azt az oprendszert, ami nem nyugszik addig, míg az összes rendszerben lévő hardvert automatikusan nem illeszti a helyére.
    Nem filozofál és nem beszél mellé. Az eszköz azonosítók alapján az oprendszer kerneljéhez illeszti a szükséges meghajtókat és jelenti, hogy munkára készen áll.
    Vegye észre, hogy nem az analfabetizmus jele, ha valaki nem parancssorból akar konfigurálni valamit.
    A kocsink motorjának gyujtásszögeit, sürítési arányát sem a műszerfalon álítgatjuk, hanem csak vezetünk. A fene nagy eszüket csak erre kellene fordtani, hogy mi, buta felhasználók, ne értetlenkedjünk, mi miért van.
    A programozói szintű konfiguráció igénye szerintem egyfajta sznobéria, hogy megrendülten áljunk a géplek előtt. Engem nem érdekel a felszín alatti történés. ne érdekel a díszlet rendező mennyit izzad. Az érdekel, hogy az előadás ad-e katarzist. Önző dög vagyok.
    Két processzor fajta van. Kb 10 fajta alaplap. 4-5 fajta hang, 6 féle LAN, 3 féle VGA. Nem megoldhatatlan. Ha a linux tarolni akar, a hülye kérdéseket el kell felejtenie.

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák