Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linamelinda

    csendes tag

    Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok a videoszerkesztésben és a segítségeteket kérném. Sony Vegas 7.0 van a gépemen és blueboxot szeretnék csinálni, de nem jön össze. Nem szeretnék vágni és semmi bonyolultat, egyszerűen csak a hátteret kicserélni. Fehér háttér előtt gitározik a fiam. Próbáltam az erről szóló fórumokon utánanézni, de nem írta le senki részletesen és ráadásul ki is halltak a fórumok hogy megkérdezzem. Egyébként mpg fájlban vittem be és abban is szeretném majd menteni, vagy DVD-be. Az egyik fórumban írta valaki hogy pan cropt vagy track motionnal lehet, de nem tudom a technikáját. Az egyik youtoubos felvételen meg egy pasi mutogatja hogy csak a color key-t használja, beállítja a fehérre, majd elsötétül és a többi képet kivilágosítja. Idáig ok, megcsináltam de nem tudom rátenni az effektet, mert az egész képet eltakarja. :( Milyen hibát követek el?

    Ha valaki esetleg leírná (de ne úgy mint egy pc gurunak hanem mint egy 3 éves gyereknek) hogy hogyan kell ezt csinálni, nagyon megköszönném.:) :R

    Egyébként meg ebből a videoból adódott az ötlet, nem tudom mivel van ez csinálva, de valami hasonlót szeretnék:
    http://www.youtube.com/watch?v=UR5ukCrO7ac&feature=related

    Linamelinda

Új hozzászólás Aktív témák