Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bLL^

    senior tag

    Ezt ismeri valaki? Egyik kedvencem:

    Egy átlagos szombat éjszaka faluban a hullarészeg munkásosztályú ember ténferegve megy haza. Egyszer csak egy apáca jön szembe vele az utcán. A részeg megfogja, berángatja a bokorba és agyba főbe veri az apácát. Miután jól végezte dolgát feláll és megszólal:
    - Lassú voltál Batman!
    :DD

  • bLL^

    senior tag

    Pár angolul kiejtett értelmetlen szavak egymás mellett de magyarul lőn világosság:
    1. Where’s the rabbit? = Hole a new see?
    2. I have two cats. = One kate much come.
    3. It’s cold outside. = He dag one keen.
    4. I have six pocket knives. = One hut bitch come.
    5. T-shirt in holes = Luke ash tree cow.
    6. The pony is slipping. = Chew seek a cheek cow.
    7. I have sixty two goats. = One hut one Kate catch came.
    8. Seagull egg = Sheer I toy ash.
    9. There are two men over the bushes. = Kate fare fee one a bock Ron tool.
    10. I like you! = Beer lack!
    11. Mother’s calling you! = A new soul!
    12. There’s a shredded crow on the iron. = Tape at war you one a wash on.
    13. Wild hemp = What can there.
    14. Where is the toilette? = Hole one a wait say?
    15. I have two geese. = One Kate Lee bumm.
    16. Fixture = All cut race
    17. Rear end = Hot show race
    18. They have the bells rung. (Signs the end of a class.) = Kitchen get neck.
    19. Bonny have you got some change? = New see one up road? :DDD
    20. What the fuck? = Me of us one?
    21. Adverb = Hut are row Zoe saw
    22. Sled = Sun cow
    23. There is hair on my hole. = Sir one a you come on.
    24. Pigsty = This no all
    25. There are two nomad cubs over the bushes. = Kate no mud touch cow one a bock Ron tool.
    26. Wallpaper = Tap ate a
    27. Toothpick = Fog peace call low

  • bLL^

    senior tag

    Egy beteg elmegy az orvoshoz azzal a panasszal, hogy nagyon köhög. Az orvos felír neki egy gyógyszert. De véletlenül félreírja, és hashajtót ír neki. Egy hét múlva találkoznak. Megkérdezi az orvos:
    - Köhög még?
    A beteg: - Már nem merek!
    Első normális vicc amit a Blikk-ben ovlastam. :))

  • bLL^

    senior tag

    válasz Matthew #4433 üzenetére

    ''Windows mondja 0E...1bbcd/2xyz6gyök3*0'' Ez jó!:C

  • bLL^

    senior tag

    - Miért hülyeség a temető köré kerítést épiteni?
    - Mert aki bennt van az úgysem jön ki, aki meg kinnt van az nem akar bemenni.
    ___________________________________________________________________________

    Önéletrajz

    Név: Lakatos Gáspár
    Kor: 27 év
    Levelezési cím: Sárkeresztúr, postán maradó

    Tanulmányok:
    - 1981-1988: Sárkeresztúri Általános Iskola. Az iskolát elégséges eredménnyel, kitűnő sportteljesíménnyel végeztem, tanulmányaimat a 4. osztállyal fejeztem be.
    - 1988-1990: Szegedi Csillag Intézmény, az meltszintű kefekötőszakmunkás tanfolyamot jó magaviselettel elvégeztem.
    Munkahelyek:
    - 1990-1991: Egyéni vállalkozás. Halasztott fizetéses gépjármű beszerzés, és költségérzékeny áruházi beszerzés, valamint adósságrendezés.
    - 1991-1993: Egyéni vállalkozás. Magasszintű szervezett gépjárműbeszerzés, és meggyőzéses tárgyalásos áruházi beszerzés. Orvoslátogatói munkakör, fájdalomcsillapító, testápoló értékesítés, vadászfegyverek és önvédelmi készülékek értékesítése.
    - 1993-1999: Szegedi Csillag Intézmény, Higiéniás segédszervező.
    - 1999: Egyéni vállalkozás. Borászati vegyészmérnök, értékesítési manager, kintlévőségek menedzselése.
    - 1999-2000: Szegedi Csillag Intézmény, Vezető higiéniai eladó.
    - 2000: Egyéni vállalkozás. Üzemanyagipari vegyészmérnök, értékesítési manager, postai szállítmányok ellenőrzése, nyugdíj újraelosztás, hosszúlejáratú kintlévőségek menedzselése.
    - 2000-2002: Szegedi Csillag Intézmény, Regionális higiéniai főszervező. Munkaszerződésem közös megegyezéssel ebben a hónapban lejár.

    Munkatapasztalatok: Értékesítés, ezen belül gépkocsi értékesítésben szerzett nagyfokú tapasztalat, vegyészeti ismeretek. Tárgyalói készség, adósságrendezés, meggyőzés. Kiváló csapatjátékos vagyok, de önállóan is képes vagyok munkavégzésre.
    Rugalmasság: Jól tűröm a hosszabb idejű bezártságot. Költségérzékeny tárgyalási technikámnak köszönhetően a beszerzéseket a legalacsonyabb ajánlott ár alatt intézem.
    Nyelvtudás: Cigány: anyanyelvi szinten; Magyar: társalgási szinten.
    Egyéb: Jártas vagyok bírósági ügyekben, szeretem a kalandot és a meggyőzéses tárgyalásos tevékenységet; vezetői engedéllyel rendelkezem.
    ___________________________________________________________________________

    - Mit csinál a gólya mikor fél lábon áll?
    - Gondolkozik a következő lépésen.

    [Szerkesztve]

Aktív témák