Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Nemtudom, hogy feltünt-e nektek, de mostanában a Fabry Sanyibácsinak van egy új közkedvelt mondása, mely jópár show-jában elhangzott, és a szílveszteri rádiókabaréban is elmesélte. Kissé vulgáris, de az ó szájából ez is jól hangzik. Gondolkozom rajta, hogy ez lesz a következő aláírásom ;]

    ''Tied a f*szod magadnak vered'' - By Fábry Sándor :C

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben
    figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés... A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
    - Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
    - Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben ''szenvedek'', hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
    - Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
    - Aha, borsot!

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz DonLeo #2163 üzenetére

    Bocsi micro, és donleo. Nem olvastam vissza :B
    Úgylátom nem csak nekem jár a viccek egyperces :DDD

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Remélem ezt a viccet még nem sütötte el senki előttem... :B

    Professzor a beteg felett:
    - Nos, kollégák, megkezdjük a kezelést, vagy hadd éljen?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Mit mondanak a nők, amikor rajtakapják őket?

    Az angol nő: Darling, ha idöben tájékoztattál volna mikor jösz haza, elkerülhetö lett volna ez a mindekettönknek kínos helyzet.

    A német nő: Hans, ma a szokásosnál 4 perccel és 45 másodperccel korábban jöttél haza. Ezt meg kell magyaráznod!

    A francia nő: Jean, milyen jó, hogy jössz. Jacques már nem bírja tovább.

    A svéd nő: Te vagy az, Olaf? Én már ugyan kész vagyok, de Sven még szórakozna, csatlakozz.

    Az orosz nő: Iván, végre egy igazi férfi! Ez itt még fel sem pofozott elötte.

    A zsidó nő: Izsák, te vagy? De akkor ki a fene fekszik rajtam?

    A román nő: Kedvesem, ne aggódj, elöre fizetett.

    A magyar nő (miközben kiugrik az ágyból): István, kinek hiszel jobban: nekem, vagy a szemednek?

    A cseh nő: Pepa, nyugodt lehetsz. Most tudtam meg, hogy ö lesz a főnököd.

    A székely nő: Kend az összes pálinkát megitta, mi mással tudtam volna megkínálni?

    A roma nő: Gazsi, itt marasztalom már 2 órája, hogy el tudd lopni a pénztárcáját

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Nem szüveg, de szerintem marha jó ;]

    [kép]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Az óra

    A háború alatt egy orosz katona bevisz az óráshoz egy órát, ami megállt. Az órás nem tudja, hogy pusztán annyi a baja, hogy az orosz, nem ismerve a kezelését elfelejtette felhúzni, így kinyitja a hátulját, ahonnan kiesik egy döglött légy. Az orosz felcsillanó tekintettel szemléli a legyet és megszólal:
    - Á... masiniszta kaput!
    _________________________________________________________________

    Pistike a szemészeten

    Doki: Abba kellene hagyni a maszturbálást.
    Pistike: Miért, megvakulok?
    Doki: Nem. Zavarja a többi beteget.

    [Szerkesztve]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz Lamarr #2209 üzenetére

    Két ördög találkozik. Az egyik vidám a másik szomorú. A vidám megkérdezi a szomorút.
    - Miért vagy szomorú?
    - Az utóbbi időben sok gondot okoznak nekünk a felvételnél a programozók.
    - Miféle gondokat?
    - Például tegnap az egyik motorfűrésszel a fél részleget likvidálta, mire sikerult neki megmagyarázni, hogy ez nem a DOOM folytatása.

    ________________________________________________________________

    Elkészítik a világ legnagyobb számítógépét, ami már mindent tud. Az átadási ceremóniára újságírókat is meghívnak, akik tesztelhetik a gép tudását. Az egyik elhatározza, hogy megtréfálja a gépet:
    - Hol van az apám? - írja be a billentyűzeten.
    A számítógép néhány másodperc után nyomtatja is a választ:
    - Floridában horgászik.
    - Ez egy buta gép - mondja az újságíró a többieknek. - Megette ezt a beugrató kérdést, apám ugyanis már meghalt.
    Az egyik programozó mondja neki, hogy a gép talán félreértette a kérdést, próbálja meg másként megfogalmazni.
    - Hol van anyám férje? - teszi fel a kérdést a trükkös újságíró.
    Ismét néhány másodperc gondolkodás, majd jön is a válasz:
    - Anyád férje 3 éve meghalt, apád meg még mindig Floridában horgászik.

    __________________________________________________________________

    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között: a programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni.
    ... egyelőre az Úristen van nyerésben.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák