Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz vicze #6946 üzenetére

    Minél többet tudok meg erről a fülesről annál kevésbé átgondolt tervezésnek érzem.
    Pl most jöttem rá hogy nincs opció hogy kikapcsold, csak ha visszarakod a dobozába.
    Az app, rettentő fapad, van hogy legyen, de minimálisan enged hozzápiszkálni a dolgokhoz.

    Alap szint lenne, hogy ha már van app, és programozható 1 gomb, a képen látszik melyik, akkor a többi is állítható legyen. (ott van a spotify amiről beszéltem, nagy dolog lett volna megoldani hogy választható legyen milyen appot indít arra a parancsra)

    Hangerőszabályzás, a hátulról pöcögtető megoldással rettentő kiszámíthatatlanul működik, persze ez még béta.
    Egy olyan opció is jó lenne hogy mivel érzékeli hogy bekerült a fülbe, lehessen 5-7-10mpre inaktiválni az érzékelő gombot, hogy amíg elhelyezed hogy kényelmes legyen, ne ugorjon át a köv számra ha véletlenül hozzáérsz.

    Most olvastam hogy a Skullcandy fülesek a Tile rendszerével kereshetőek, ez is olyan dolog, hogy wtf, samunak is van smarttag-je, miért nincs vele összekötve?

    Na a lényeg hogy én teljes áron senkinek sem ajánlom, a legtöbb marhaságot meg lehet szokni de számomra az érintő gomb túl érzékeny, és sajnos nem is kényelmes, viszont ilyen árban nehéz jobbat találni.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák