Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Hát ez remek, de itt senki sincs, hogy kapunk így választ bármilyen kérdésre :(

    Én pl most tervezek belekóstolni ebbe a vezeték nélküli füles világba, de fogalmam sincs merre induljak. Elsőre milyet kellene vásárolnom, ami még nem túl drága, de elég minőségi hogy kipróbáljam.

    Pl nem tudom mennyire meríti a telefonomat, milyen messze kóborolhatok el, pl udvaron használva 5-10 méter még belefér. Bringázás közben esetleg kieshet a fülemből? Nem tl nehéz és kényelmetlen viselni, mondjuk egy 3 órás tekerés alatt? Kb 10k körül érdekelne valami, nagyon max a 20k.
    Van most valami best buy? Ha lehet ne agybadugós legyen, szerintem az egyből kiesne a fülemből.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Hmm, ezeknek utána néztem, már ahol írtál pontos típust, de mind elég nagy buta designt kapott sajnos.
    Aztán találtam ezt, bele is szerettem a designba, erre a videó végén benyomja hogy 200 amcsidolcsi :Y
    Semmiképp nem szeretnék egy nagy buta dugót a fülembe, főleg mert pl ilyenkor télen a sapka miatt kényelmetlen lehet, meg eleve hülyén nézel ki.
    Szóval az érdekelne, hogy nincs más, ami kicsit is jól mutat, pl mint az amit fent linkeltem?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz Fall-N #40 üzenetére

    Ezt elfogadom, kisebb cucc, gagyibb hang, de miért kell mindegyiknek pont ugyan úgy kinézni, és ráadásul csak fehér v fekete szín van. Ez valami szájbatekert szabályozás? Miért nincs kék, piros meg minden jóféle szín?
    Nekem 80%ban számítana a design és a komfort, csak utána jön a hangminőség, ami úgyis gyenge lesz mert csak akkor tökéletes ha az agyamig feltolom, az meg kényelmetlen, és úgysem maradt még egyetlen füles sem a helyén 2-3 percnél tovább.

    Szerintem innen kezdődik az egyedi design, de ok nem 200ropiért, mert annyit még más pénzéből sem fizetnék ki érte.

    Jó dolog ez a szabad piac, de olyan rettenet sok opció van, most csöppentem ebbe bele, és hetekig túrhatom a netet, hogy találjak valamit, ami legalább 2 kritériumnak megfelel.

    A csoda appe airpods dual driveres? Vagy az csak azért drága mert apple?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    van minimum összeg, vagy típus ami az abszolút vállalható legalja? Rengeteg opció van, főleg a drágábbak között, de nem tudom hogy mennyire jönne be nekem ez az egész, ezért szeretném előbb kipróbálni. Olyan is elég lenne amivel csak sima podcasteket hallgatok miközben kint szerelgetek, de a telefon mondjuk bent van a melegben...

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz Fall-N #65 üzenetére

    Bátor dolog volt olyan fulest venni, amirol nem nagyon van legalabb egy altalanos video ertekeles. Sajnos a micro usb nagyon nem bejövős, és a fedele meg az egész töltő doboz nagynak tűnik, szóval ez sem neken való.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz vicze #68 üzenetére

    Nem kell elcseszni másnak a hangulatát. Ha ő jónak találja, és főleg kényelmesnek akkor szerencsés.
    Én attól félek hogy ha rendelek egy drága fülest, és nem fog beválni, mert vagy kiesik, vagy nagyon zavaró lesz fülben hordani 2 órát, akkor megette a fene, ezért próbálnék ki valami olcsót de még elfogadhatót, de akkora választék van hogy kb esélytelen jól dönteni.

    A micro usb csatlakozó problémát úgy oldanám meg, hogy mágneses fejet vennék bele, amire rácuppan a töltőkábel, telefonon is ilyen használok, remekül működik.

    Legnagyobb problémám, hogy ilyenkor mikor sapka is kell a legtöbb füles kiáll annyira, hogy bezavarjon, ami azt jelenti hogy vagy még jobban belenyomja az agyadba, vagy pont hogy kiemeli annyira hogy már nem lesz jó a hangzás. A másik, meg hogy bringán használnám 70%ban és ha nagy bütyök, mert a legtöbb az elég ormótlan gumó, vagy a sisak pántja piszkálná állandóan vagy ott is a rázkódás és a menetszél mozgatná ki a megfelelő pozícióból.

    Lassan a boltokban lehetne a füles stand is, hogy ki tudj próbálni 1-2 típust, csak ugye nehéz ez, mert senki nem rakná a fülébe a másik füléből kikerült zsírdugókat :B

    Lehet az általam kívánt felhasználásra még nincs megfelelő TWS füles, ezért valami airpods féle minőségibb másolat kellene, amivel legalább az udvaron matatva kényelmesen lehet podcastet hallgatni, miközben a telefon kb 10m körzetben van.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Erről hallott már valaki? Tranya T3 True Wireless Earbud
    [WEboldal] csak 55 dodó, és állítólag jól szól, van benne mély is, KVA kényelmes, és 6-8 órát bír + 7x feltölthető a dobozkájával :K kár h eun kívül, van és csúnyán megsarcolják mire ideér. + 0 gari lehetőség
    Hátránya, hogy gombos, és ahogy hallottam elég nagyot kattan mikor megnyomod, ami tuti nem kellemes, meg nem tud wireless töltést, de egy mágneses micro usb fejjel, szinte észre sem veszed, TPOKnak van olyan megoldása, hogy csak a kábelfej mellé helyezed, és egyből rácuppan a telefonba/dobozba helyezett mágneses usb fejre, és így pont annyira kényelmes mint egy fancy wireless töltő.

    Eu-n belül, van valami budget opció KÉNYELMES fülesre? Nekem a legnagyobb gondom, hogy vagy nem lesz kényelmes vagy kiesik a fülemből, és elveszítem, a cuccot. Még sosem próbáltam, ezért nem szeretnék komolyabb pénzt rá szánni, de a kábel mentes használat sok előnnyel jár amit azért csak kipróbálnék én is.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Atya ég, beleolvastam a topikba, és szinte mindenről csak rosszat írtok :(( Ennek semmi értelme, valaki összedobhatna egy kiemelt hsz-t amiben tisztázza honnan indul az említésre méltó tws füles. Én nem várnék csodát elsőre, de szart sem szeretnék venni, de már fogalmam sincs mi az az összeg amiért olyan valamit kapok aminek örülhetek majd és nem megy pillanatok alatt tönkre.
    Az EarFun Free-ről valaki jót írt, aztán egyből jött a reddites komment áradat hogy egy szemétkupac, de ha ez igaz akkor hogy kaphatott innovációs díjat az idei CES-en? vagy ez is olyan hogy mindenki azt ír a saját weboldalára amit akar?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok,

    Vettem egy sabbat e12 ultra fülest, és lenne pár kérdésem, mert lehet az én hibámból nem ok valami.

    Első kérdésem az lenne, hogy mielőtt elindulna a zene, tehát aktiválódik a hangszóró, elkezd picit sisteregni, ha megállítom a zenét, kb 3 mpig még sistereg a zene leállítása után, majd teljesen elcsendesedik. Ez a bluetooth miatt ilyen, a drágább modellek is ilyenek?

    A füles bluetooth 5.0, sajnos a telóm sem tud többet (samu s10e), de elég furán veszít jelet. Kint vagyok az udvaron a telefon az asztalon, 4 méterre sem állok, de ha egy fa közénk kerül már szakadozik, vagy ha fura mód lehajolok háttal a telónak. Bringán is van hogy 25-30 fölött elkezd szakadozni, de van hogy tökéletesen megy, ugyan azokon a helyzeken, tehát kizárt hogy zavarja valami más.
    Van valami beállítás, amivel javíthatnék a jelvesztéseken? Legalább ha bringán ülök 50cmre van a telefon a derekamnál, akkor menjen már tökéletesen.

    Ha kiveszem a tokból, és automatikusan csatlakozik a bal füleshez csatlakozik, de képes csak a jobbhoz is csatlakozni. Van bármi tipp mitől ilyen kiszámthatatlan a jel? Amúgy jó napokon simán meg 15-20 lépésre is a telótól.

    Utolsó kérdés, szerintem rettentő buta ötlet, hogy a tokban tartva a fülest mindig 100% os töltöttségen van, mivel az akksiknak sosem tesz jót ha nem hagyjuk merülni egy picit sem.
    Erre megoldás ha én nem tartom a tokban állandóan, főleg ha tudom hogy nem fogom használni egy ideig?

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz trepxe #793 üzenetére

    Már a noname is lehet fake?
    Te mit nem tapasztaltál? nem sistereg mielőtt indul v miután megáll a zene?

    Vagy a jelvesztes nem jellemző?

    Előbbi annyira nem zavaró, meg podcastnel sem veszem észre hogy lenne alap sisterges, de a rejtélyes jelvesztést nem értem. A basszus azért kárpótol. :DD

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz trialboj #786 üzenetére

    Sziasztok,

    10 hónapot használtam a [Sabbat E12 Ultra] fülhallgatót, összességében jó véleményem van róla, viszont az utóbbi időben, lehet a hideg miatt, habár a fülemben annyira nem hűlhet le, a 6 órás üzemidő inkább csak 3 óra, de ami nagyobb gond, hogy elkezdett szakadozni, teljesen indokolatlanul, pedig mezzsebben van a telefon, a városban vagy erdőben is csinálja.

    Na de ez mind1 is, mert 30kmph nál sikerült kiessen a jobb oldali, és 15 perc aszfalttapogatás után sem sikerült megtaláljam, pedig mindent megpróbáltam, max hangerőre raktam egy számot és úgy füleltem, de akkor sem lett meg. Jelenleg elvagyok fél fülessel is, de nyárra kell valami új.

    Mivel sokkoló volt hogy nem találtam meg viszonylag tiszta aszfalt felületen, (némi levél volt csak, meg 3 parkoló autó) ezért ennél többet most sem szánnék rá. 20-25k lenne a keret. Ennyiből kellene olyan aminek szép a mély hangzása, legalább 4-5 órát bírja, KÉNYELMES, ez a legfontosabb, illetve ami már nehezebb, legyen valami külön appja, ahol ha megint elveszíteném, akkor a telefonról aktiválhatnék valami csipogást, a galaxy buds elméletileg tudja.

    Van erre bármilyen opció?

    Köszönöm.

    Ezen tapasztalás után egyértelműen nem éri meg a kábel nélküli móka, arra amire én használom, viszont annyira megkönnyíti a létezést hogy nincs kábel, hamar beleszerttem, de nem kifizetődő ez a móka. :((

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok, sportoláshoz (bringa) keresek fülhallgatót, olyat ami kényelmes 1-2 óra után is. Ezt találtam Sony WFXB700B minden okés vele, csak nincs hozzá sem app, sem pedig valami extra pöcök, amivel bele tudnám feszíteni a fülembe, és biztos vagyok benne hogy ez is ki fog esni, mint a jelenlegi Sabbat E12, ebből a jobb oldalit elvesztettem, tök sima aszfalton kiesett a fülemből, és nem sikerült megtaláljam, szóval ezt szeretném elkerülni a következővel.

    Nincs sok kitételem, legyen mély hangzás, legalább 6-7 óra üzemidő, illetve valami megoldás arra hogy ne eshessen ki a fülemből, na meg usb c töltés.

    Köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Van valakinek Galaxy bud + fülese? Most akartam venni egyet de az eladó azt mondta hogy 2019 óta használja szinte naponta és jelenleg 10 órát bír a tokkal együtt, eredetileg 11-et kellett volna bírjon töltés nélkül. Létezik hogy ennyire megdögöljön az akksi?
    Így akkor nem éri meg használtat venni :(

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz vicze #6902 üzenetére

    Elnézést, én voltam a balfasz, nem a + modell.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz -NoVa- #6905 üzenetére

    Én is így gondolom, mégis mindenki tapsikol az +50W os teló töltőknek, meg a szupergyors autótöltőknek, szerintem nem elkerülhető hogy az állandó gyorstöltéssel tönkre verd az akksit, valahol írja is hivatalos oldalán a samunak, hogy azt javasolják csak szükség esetén használjuk a gyorstöltés opciót, ami náluk még csak nem is olyan brutál gyors... Habár lehet ők attól félnek hogy megint kigyullad az ázsiai konstrukciójuk ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok, az érdekelne, hogy szerintetek mennyire jó ötlet egy airpods pro, droidos telefonra? Találtam egy egész korrekt árat, de nem tudom eldönteni hogy megéri-e.
    A másik megoldás egy samsung buds+ lenne, ami kb fele ennyiért megvan, viszont ezzel meg az a bajom, hogy a következő telefonom nem samsung lesz, és nem tudom, hogy vajon akkor tudom-e az samsung appon keresztül állítani?

    Pár kérdés:
    A samsung buds+ állítólag tud a PC-hez csatlakozni Bluetooth-on, az airpods is ?
    A buds+ nál sokkal erőteljesebb a basszus?
    Az airpods vajon jobban ül a fülben? A buds+ hoz adnak kis kitámasztót, ami mondjuk nem tudom mennyire kényelmes, de azzal gondolom lazán lehet headbangelni is :W
    Köszönöm
    szerk:
    Még egy kérdés, most látom hogy a buds+ applikációjában van find my buds opció, az airpods androidon tud ilyesmit, egyáltalán van app hozzá? Mindkét fülesemet aszfalton tekerés közben vesztettem el, nagyon jó lett volna ha valahogy tudnak csipogni.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Vettem egy samsung Buds+t, de elég elkeserítő az élmény. Basszus nincs egyáltalán, persze ettől lehet technikailag jól szól, én ezt nem tudom megítélni számomra csak kevés. Eddig egy Sabbat fülesem volt, ahhoz képest semmivel nem nagyobb vagy jobb a hatótáv, számomra egyetlen előnye hogy nem sistereg ha kapcsolódott és még nem indult el a beszéd vagy zene.
    - Az érintő gombok nem tetszenek, podcastnél amíg behelyezem vagy kiveszem, elnyomhatom és átugrik másra, nagyon zavaró.
    - Az appban nem testre szabható csak 1 db gomb, spotify alapértelmezett de YT music nincs se deezer.
    - A find my buds, rettentő de komolyan hihetetlenül csendes, ha nem a szobában keresed, hanem valahol kint ejtetted el, semmit nem segít.
    - Az animáció a csatlakozásnál az tetszik :C
    - Viszont a legnagyobb gond, az hogy kényelmetlen :( ezt nem is értem, szinte mindenki azt írta hogy kva kényelmes órákig használja stb. Nálam sportolás közben (bringázás) és irodában meló közben sem volt tovább 2 óránál, de ott már nagyon kényelmetlen volt. Hiába raktam fel a kisebb gumi szárnyat.

    Elméletileg visszaküldhetem, habár nem tudom hogy átveszik-e, mert azért csak a fülemben volt, de most teljesen meg vagyok lőve, hogy milyen más opció van, ami kényelmesebb lehet. Nagyon sajnálom hogy nem nem illeszkedik a fülem a samsung által jónak gondolt sémába :W náluk többet max az apple költhet arra hogy melyik a legkényelmesebb forma, a többiek gondolom lőnek minden felé, aztán majd csak bejön valakiknek.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz vicze #6946 üzenetére

    Minél többet tudok meg erről a fülesről annál kevésbé átgondolt tervezésnek érzem.
    Pl most jöttem rá hogy nincs opció hogy kikapcsold, csak ha visszarakod a dobozába.
    Az app, rettentő fapad, van hogy legyen, de minimálisan enged hozzápiszkálni a dolgokhoz.

    Alap szint lenne, hogy ha már van app, és programozható 1 gomb, a képen látszik melyik, akkor a többi is állítható legyen. (ott van a spotify amiről beszéltem, nagy dolog lett volna megoldani hogy választható legyen milyen appot indít arra a parancsra)

    Hangerőszabályzás, a hátulról pöcögtető megoldással rettentő kiszámíthatatlanul működik, persze ez még béta.
    Egy olyan opció is jó lenne hogy mivel érzékeli hogy bekerült a fülbe, lehessen 5-7-10mpre inaktiválni az érzékelő gombot, hogy amíg elhelyezed hogy kényelmes legyen, ne ugorjon át a köv számra ha véletlenül hozzáérsz.

    Most olvastam hogy a Skullcandy fülesek a Tile rendszerével kereshetőek, ez is olyan dolog, hogy wtf, samunak is van smarttag-je, miért nincs vele összekötve?

    Na a lényeg hogy én teljes áron senkinek sem ajánlom, a legtöbb marhaságot meg lehet szokni de számomra az érintő gomb túl érzékeny, és sajnos nem is kényelmes, viszont ilyen árban nehéz jobbat találni.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz ollie #6951 üzenetére

    Nem akartam belegázolni a buds rajongók lelki világába, azért választottam mert samsung telóm van, gondoltam biztos jó lesz a user experience, nem volt időm, sem kedvem nagyon sokat kutatni ti ezt ajánlottátok többen is, neten is jókat írtak róla gondoltam hátha beválik. Végül csalódás lett, a 2 pozitív dolog a párosítási animáció volt na meg a find my buds opció, ami végül elég csendeske volt, de csak hasznos. + a kis méretű minimál csomagolás, erről mindenki példát vehetne!
    - A fő problémáim a buds+ fülessel
    A fülesre azért kell kikapcs gomb, mert semminek nem tesz jót ha mindig 100%-os töltésen van, a buds, hiába mondjátok, leteszteltem és igen rohamosan merült akkor is ha csak kivettem és akkor is ha kivettem és lecsatlakoztattam a telóról, egyiknél sem raktam vissza a tokba. A céges gépen vannak az értékek talán 4% volt óránként.
    Az éritőképernyő is zsákutcának tűnik, állítólag applenek sem az van, hanem meg kell szorítani a szárát, és érthető is, mivel ha jön a tél, és kesztyűben vagy mit csinálsz a tapi paddal?
    Az app pont akkor kapott frissítést mikor eldöntöttem hogy visszaküldöm, srácok ne mondjátok nekem hogy nem lett fapad. Hogy néz ki? Elvették a equ diagrammot is. A gombkiosztás és a kis kép vagy animáció ami hozzá tartozik 2 különböző menüben van. Maga a tény hogy nem engedi állítani melyik gomb mit csináljon, engem megőrjít, miért gondolja azt a samsung mérnöke, hogy jobban tudja?
    Az hogy kényelmetlen az saját probléma, szerintem a wingtip lehetett volna puhább, illetve nekem a mély hangzás is nagyon kevés volt, de biztos van akinek az ilyen kiegyensúlyozott beállítás tetszik.
    - A megoldás/alternatíva
    Kb 3 nap kutatás kellett hozzá és rátaláltam arra a TWS-re amit nekem találtak ki, de nyugodtan tudom ajánlani mindenkinek [Jabra ELITE 75T]. A fenti problémák közül mindent orvosol, kellemes programozható gombjai vannak az app teljesen más kategória, szerintem a két nagy óriás ilyen szabadságot sosem fog engedni a felhasználóknak, van EQU amit te állíthatsz be ahogy akarsz, ezeket profilokként elmentheted, arra is gondoltak hogy ha akarod egy kellemes hang mondja hogy mit aktiváltál, vagy hogy épp megvan a kapcsolat, de ha ez zavar akkor átállítod és csak hangjelzés lesz.

    A hátrányai, mert sajnos vannak: Csak a jobb füles csatlakozik bármihez, ha azt visszatesszük megszűnik a kapcsolat, a túl erős basszus valakiknek kellemetlen lehet(65T vagy 85T verziónál ez lágyabb), a find my jabra opció csak annyiból áll hogy mutat egy gps pontot ahol utoljára lekapcsoltad a telefonról, de nem segít pontosítani, és ez lehet valakinek fontos, nincs extra szilikon fül, hogy még stabilabban üljön, de szerintem nem is kell, nekem még csak ki sem lazult, pedig már mentem vele DH pályán is, és hát az ára, cseppet sem olcsó de aki hajlandó ennyit költeni rá és nem dealbraker a fent említett néhány negatívum az szerintem nem nyúlhat mellé.

    Ha majd használtam pár hónapot lehet leírom a tapasztalataimat, én most nagyon örülök hogy rátaláltam.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok srácok.

    Tudna segíteni valaki, mert nem értem mi történik a fülesemmel. Jabra elite 75T kb másfél éve vettem, de lehet még éppen csak 1, az utóbbi időben egyre gyakoribb, és most már nevetségesen sűrűn fordul elő, hogy ha elfordítom a fejem kicsit megszakad a kapcsolat.
    Bringázás közben hallgatom, olyankor sokáig csak egyenesen előre nézek, aztán mikor egy kereszteződésnél oldalra fordítom a fejem, megszakad 1 mp-re, majd visszajön, és onnantól egy ideig megint bármerre foroghatok nincs gond.

    De ezt az elején nem csinálta, tehát nem értem mi történt, annyira nem régi még a cucc. Nincs vele semmi más bajom, és évente nem fogok fülest venni, mert nem tudom elképzelni hogy ezek így lettek tervezve.

    Egyszer leesett már menet közben aszfaltra, de már azelőtt is csinálta elég sűrűn, ahogy az idő telik egyre rosszabb, azt hittem ez egy komolyabb márka.
    Van bármi ötlet mi a franc történt?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz <Adamsky> #9414 üzenetére

    Derekamnál van a telefon, ugyan az S10e, de mióta megvettem kapott főverzió frissítést, de hát az nem kellene rontson a Bluetooth kapcsolaton. Ez a fej forgatás dolog előjön, máskor is, csak utcán pl mivel nézelődöm, ritkább. Olyankor nagyon zavaró mikor sokáig egy irányba nézek, majd elfodítom a fejem.

    De pl egy okos tv-vel is összekapcsoltam, 3 méterre feküdtem tőle, és nagyon de nagyon limitált volt az a fej mozgástér ahol még volt kapcsolat, ha kicsit elfordultam akkor volt hogy teljen megállt és nem is jött vissza amíg pozíciót nem váltottam.

    Ez ugye nem javítható szoftveresen? :F

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz #68216320 #9417 üzenetére

    És ezen a jel erősségen nem lehet mesterségesen javítani, vagy korlátozni hogy ne takarékoskodjon annyira, mert elcseszi az élményt ha állandóan megszakad? Most gyalog is használtam és ugyan az, néha beakad ha elfordulok, aztán helyre jön és bárhogy foroghatok.

    Nekem eddig csak 2 TWS fülesem volt, a drágábbak is képesek erre a hibára? Vagy ez azért fordul elő mert samsung telefon, és ha nem samsung a füles akkor nem ugyan az a szabvány és mondhatni szándékosan szar a jelközlés?
    Van egy régebbi xiaomi telefonom, majd kipróbálom azzal is, de nagyon kár érte, mert sokáig kerestem egy ilyen fülhallgatót, ami első sorban nem esik ki a fülemből de azért kényelmes, van basszusa, gombos, van hozzá app, kibírja az esőt és egy ismertebb márka, aztán csak tönkre megy alig egy év után :(((

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Hali
    Tudna valaki segíteni milyen beállítást kellene megpiszkálnom hogy halljam hogy ha hívnak a fülesben?
    Jabra elite 75T, egy ideje már nem megy, pedig régen jelezte. Abból veszem észre néha hogy bekapcsolja a hear through módot, de nem csörög, nem csipog csak megáll a zene, viszont ha nem hallgatok épp semmit, akkor fel sem tűnik. Android samsung s22+ telefonnal csinálja most ezt.
    köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák