Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H2o-pok

    aktív tag

    válasz -NoVa- #537 üzenetére

    Köszi a felvilágositást. És itt Megjegyzem, nem vagyok egy audiofil, pusztán viszonyitási alapom van. Azokhoz tudok viszonyitani, amiket eddig berendeltem, kb. 14 tws. Viszont ezek közül gyakorlatilag, amit azóta is használok, az az Edifier tws1. Nem kizárólag a hangja miatt maradt ez a tipus!! Mert ugye mások az igények. Nekem A kényelem (összes közül a legjobb. Az én fülembe) , 7h játékidő, aptx filmekhez. Persze volt tőle jobb hangzásban, de mit ér vele az ember, ha nem kényelmes, stabil a fülben. Példa, spunky beat. Mivel főleg progressive haus, trance amit hallgatok, nekem ahhiz jobb lenne a több basszus. Talán a spunky ban ez megvolt. De kompromisszumot kell kötni sokszor. Mivel a tws nél sok szempont lényeges, igy lemondtam a jó basszusról az előbb leirtak miatt. Ugye itt van az Mpow T5, amiről sok helyen azt irják, basszusőrült. De nem rendeltem meg, mert nekem a hosszabb "vetőcsöves" jobban szigetel. Ugy gondolom adott tipusnál is, ahány eber, annyi vélemény. Lehet ez a KZ neked kuka, de az is lehet hogy tetszene.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák