Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz sanzi89 #1162 üzenetére

    nem te vagy rég elveszett ikertestvérem? rs 160-am van, ÉS csak eneloopokat használok, ÉS uilyen voltcraft töltőm van, ÉS most van Audio-Partneres ügyem... 8)
    komolyabban: nekem 11 nap után válaszoltak, de legalább viszonylag jó hírrel (az eleje neked nem feltétlenül az). kb 3 év normál használat után közepes fej mellett borzasztóan kitágult a pánt (le akar esni + nem zár), ezügyben érdeklődtem náluk.
    9k a kengyelcsere (nettó, bruttó, nem írták) + javítás. ahhoz képest, hogy a pár szivacs a 2 műanyag lappal is ennyi volt sennheiseréknél, egész baráti...

    remélem az a pár év elég volt sennheiseréknek a fejlesztésre, és a te pántoddal már nem lesz gond (képek alapján uaz).

    ps: KLEER gyártó alig van, szóval ha a technológia szimpatikus (és miért ne lenne), akkor nagyon sok választás nincs (tdk és sony rémlik még).

    [ Szerkesztve ]

  • sanzi89

    addikt

    válasz sanzi89 #1162 üzenetére

    Szintén eltelt újabb majdnem 2 hónap. A második visszaküldés alkalmával kb. 2 hét várakozás után már kicserélték a fejhallgató részét, a dokkoló maradt a régi. Ezzel használom már kb. 1 hónapja, és úgy tűnik minden rendben.

    Végeredményként megoldódott a problémám, újra tudom használni a Sennheiser fülesemet, de el tudnék képzelni ennél ügyfél barátabb megoldást. A lényeg, hogy az ember járjon az Audio Partner nyakára, mert amúgy nagyon lassan halad az ügye.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

  • sanzi89

    addikt

    válasz sanzi89 #1162 üzenetére

    Ennyi ideig tartott a Sennheiser RS 175-ös fejhallgatóm örömteli használata. Az elmúlt napokba olyan hibát produkál, hogy akadozik a hangátvitel. Teljesen véletlenszerűen jön elő, van, hogy 5 perc után, van, hogy másfél óra elteltével. Mindent megpróbáltam már, semmi se oldotta meg a dolgot. Most újra felveszem a kapcsolatot az Audio Partner Kft-vel, hogy javítsák meg ezt a foshalmazt.

    Javítás után szerintem eladom a picsába. Tudtok ajánlani más márkától vezeték nélküli fejhallgatót, ami legalább olyan kényelmes, mint a Sennheiser RS 175? A hangminőségével nekem semmi bajom nem volt, és számomra baromi kényelmes, 8 órát van a fejemen és nem nyom egyáltalán. Valami megbízhatóbb márkától kellene, mert a Sennheiser egy kalap fos. Ötletek?

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák