Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horka1

    tag

    válasz kymco #9413 üzenetére

    Őt nem kell nevetségessé tenni. Gondolkodni kell mielőtt leír valamit az ember. És kérem bár nem vagyok fazekas, de annyit tudok, hogy egy kiégetett agyagedényt nem lehet átformálni. Az ugyan is a kiégetés után megváltoztathatatlanul elnyerte a végleges formáját.

    Nem. Nem rombolom a fórumot. Ti romboljátok a fórumot. Nem válaszoltok a feltett kérdésekre csak folyamatosan bele köttök a másikba, ha meg az vissza mer válaszolni, akkor mentek sírni a moderátorokhoz.

    "Nyitott vagyok rá, hogy amennyiben abbahagyod ezt a fajta fórumozási magatartást értelmes módon a téged és az engem is foglalkoztató kérdésekben beszélgessünk."

    Na hát akkor ideje lenne úgymond szakmai kérdésekkel foglalkozni.
    Nyilván akkor te meg tudod nekem mondani, hogy Jób könyvében miért nevezi Isten a Sátánt fiának?

    Az a baj, hogy szajkózzátok a betanult szövegeket, és amikor valaki bele kérdez, akkor kezdődik ahebegés-habogás, meg a személyeskedés, hogy az a másik nem érti, mert nyilván hülye, meg nincs teológiai ismerete, meg rasszista. A valóság meg az, hogy nekem az a vallásom, hogy ti egy romboló Istent imádtok, ahhoz imádkoztok, és nem értitek meg, hgy az Isten szabadságra teremtett, és egyéni döntések meghozatalának képességével ruházott fel. Ez az én vallásom, ez meg itt a vallás topik, nem pedig az essünk hasra a magukat kereszténynek mondók előtt topik.

    Az a problémátok, hogy nem gondoljátok át amit hinni véltek, és azt sem igazán, amit leírtok. Azért lehet például feltenni a kérdést, amit JJánosnak is feltettem. Aztán ha te ezt megalázónak gondolod, akkor nyilván érzed, hogy JJános kolléga valami orbitális hülyeséget mondott, és most szolidáris akarsz lenni vele, mert szegénynek fel lett nyitva a gondolata erre, és ha mást nem hát az irgalmas szamaritánust, eljátszhatod. De attól a védenced nem lesz ám okosabb.

    És kérem az egyenlő elbírálás elvének, és az Isten előtti egynlőség elvének betartása mellett kéretik vagy nem elvárni tőlem és senkitől, hogy ne véleményezzek hozzászólásokat, vagy senki ne véleményezzen engem se a hozzászólásaim miatt.

    Ragaszkodjunk csak a tartalomhoz, és szépen, mint egy jól nevelt áldozati birka, bégessük az engedélyezett rigmusokat.

    Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

  • Horka1

    tag

    válasz kymco #9413 üzenetére

    A 9409-esre is válaszolhatnál. Igazi szakmai kérdés.

    Például személyeskedés helyett, amit annyira szerettek a másik szemére vetni. Ami nélkül nincs is egyébként emberi kapcsolat, hiszen, hogy mit fogadok el valakitől, az attól függ, hogy miféle ember az akitől elfogadok valamit. Tehát személyeskedés nélkül nincs emberi kapcsolat. Az információ attól lesz hiteles, hogy hiteles forrásból származik.

    Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

Új hozzászólás Aktív témák