Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz MageRG #27002 üzenetére

    Ilyenkor nem én gyógyítok.
    Isten gyógyította meg az embereket 2000 éve Jézus Krisztus sebeiben és a hitből kimondott ima miatt manifesztálódik a testben a gyógyulás.
    A Szent Szellem teszi,nem én.

    "Rengetegen ember hisz őszintén Jézusban, és elfogadják hogy nem csodatévők. Elfogadják, hogy Isten akarata lehet más, mint amiért imádkoznak."
    Ha Ismerjük Isten akaratát,akkor megtudjuk,hogy Ő mindenkit meggyógyított. Miért fogadnánk el mást? Milyen mást,ha Isten akarata az,hogy meggyógyuljunk?
    Akkor az a más már csak ennek ellentmondó dolog lehet. Gondolkozz el ezen.
    Ez annyira egyszerű.
    Nem értem,miért kell ezt ide- oda csavargatni?
    Le van írva Isten akarata,mi meg nem akarjuk elhinni,minden másnak tulajdonítjuk,mert túl egyszerű ezért is hihetetlen.

    Sokan nem merészkednének addig, hogy így kijelentsék, arra képesek mint az apostolok.
    Ez azért van,mert nem hisznek az Igében.
    Mert az Ige bizony ezt mondja.
    Ha valaki hisz,az is cselekszi majd azokat a cselekedeteket,amelyeket Jézus,sőt,annál nagyobbakat is....

    Aztán "Azokat pedig, akik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak.
    Kígyókat vesznek föl; és ha valami halálost isznak, meg nem árt nekik: betegekre vetik kezeiket, és meggyógyulnak."

    Ezek csak addig tűnnek merész kijelentésnek,ameddig ezeket el nem hisszük és el nem kezdjük megcselekedni. Isten mondja ezt q hívőkről,ha nem hiszel/ hisztek benne, egyértelműen el sem fogjátok kezdeni de nem is fog megtörténni.

    De ha neked ez ennyire fontos, akkor hidd el hogy az imáid csodát tesznek.
    Csak ne beszéld le az embereket az orvosról.
    Rendben.

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák