Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    válasz Geri Bátyó #18383 üzenetére

    "Hát ez az! :K :DDD Nem lehet bizonyos dolgokat csak a kerszténységre vonatkoztatni!"
    Nyilván, de ha Istenről beszélek, akkor az szerintem egyértelmű. Ha Allahról lett volna szó, akkor Allahot írok. Szerinted meg a kettő egy és ugyanaz, szóval megint csak nincs miről beszélni. :)

    Az a baj, hogy nem tudjuk, hogy nem a "vallássosság"-e az összemosós szemüveg.
    Ezt nem értem, nyilván megint a keresztény nézőpont miatt. :) Pont Te mondtad, hogy a vallás elhatárolja magát és korlátokat szab. Nem mossa magát össze különböző tanításokkal.

    "Ez szerintem nem feltétlenül probléma. :N"
    Szerintem igen, mert amíg azt hisszük, hogy ugyanazt értjük az adott dolgon, mint a másik, de közben nem, addig csak kavarodás lesz a vége.

    Bocsánat, de én nem éreztem az érdeklődésedet. Az jött át, hogy a világképed legalább annyira konkrét meggyőződés, mint pl. a kereszténynek a Biblia tanítása, akkor is ha "szerintem"-mel kezded a mondatot és hogy igazából nem érdekel mi van leírva, mindenképpen megpróbálod beilleszteni az általad kialakított képbe és azon keresztül elemezni, hogy éppen miért jó vagy rossz.

Új hozzászólás Aktív témák