Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz #65675776 #865 üzenetére

    Jó de minek 100% saját építés?

    Sokkal hatékonyabb az, ha fogunk egy jó minőségű gyári makettet alapból és hibáit saját készítésű dolgokkal javítjuk, a hiányzó részleteket pedig saját magunk készítjük el vagy jó minőségű kiegészítőkkel pótoljuk.

    Én a végeredményt tekintem mérvadónak, te pedig a munkát.

    Az én szememben ez pl: [link]

    Szóval én szememben másodlagos, hogy ezt ő faragta ki egy műanyagtömbből vagy vett egy makettet és szépen megcsinálta.

    A végeredmény számít, az én szememben. Azt hogy azt állítja hogy ő készítette fából vagy gipszből(ezekről a dolgokról nem sokat tudok), azt vagy elhiszem vagy nem. Max arra gondolok, hogy minek, biztos hogy pontos? Mondjuk ilyet is csak részlegesen lehet, mert mondjuk a lánctalpat hogy?

    Eredmény szempontjából szerintem igenis szintlépés ha jobban kidolgozunk egy makett részleteit és az szép és látványos.

    A munka szempontjából lehet hogy az a szintlépés, hogy magunk faragjuk ki. Szerintem ez inkább a régi időkre volt jellemző, amikor még nem volt ilyen választék.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák