Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz inf3rno #404 üzenetére

    Köszönöm!

    Azért lenne jó a Cat6 mert 250Mhz-es elvileg rövidebb a válaszideje és ha minden jól megy 10 évig biztos nem lesz cserélve :D De már kezdek elbizonytalanodni, annyiféle kábel van sodrott, solid (elvileg nekünk ez kell majd ha jól gondolom).

    A dolog úgy nézne ki, hogy a bejárati ajtónál jön be egy pici elosztó dobozka (DIGI) abból jön ki a telefon és a lan. Onnan egyenesen menne a kábel kb 5m-t majd a falon fúrt lyukon át becsatlakozik 2 db antenna kábel is jobbra 20-22m. Itt be a routerbe, ez a főszoba!
    Majd a routerből vissza az egyik szobába további 20-22m (tudom ez így hülyeség de akkor is ezt kérték, ide lesz egy tp-link AP csinálva). Felmerült hogy a TV-be is kéne hálókábelt kötni, ez kb 18m a routertől ugyanez a szoba..
    lletve egy közelebbibe kb 10-12m kábel kell ez is a routerből megy.. Ez a kívánság amit meg kell valósítani. Szekrények mögött megy majd a földön a fal mellett (panel), nem tudom, h szekrény mögött nincs-e esetleg 1-2 220V.
    Már csak az a két kérdés van, hogyha megy mellette TV antenn kábel akkor is jó-e az utp? Földelni nem tudom hova lehetne egy ftp/stp-t
    A másik, h konkrétan melyik 100m-eset vegyem meg plíz adj egy linket ipn-ról vagy valahonnan, mert a 4 napos szünetbe már szeretnék ha be lenne húzva...

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    >>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Új hozzászólás Aktív témák